To już nie są aluzje. Tadeusz Rydzyk mówi wprost, jaką sytuację w polskich mediach uzna za normalną

Politycy PiS-u biją brawo Tadeuszowi Rydzykowi, a ten dziś wyjawił co nas wkrótce czeka.
Politycy PiS-u biją brawo Tadeuszowi Rydzykowi, a ten dziś wyjawił co nas wkrótce czeka. Fot. screen//twitter.com/Macierewicz_A
Dziś Toruń jest stolicą Polski. Bawi tam niemal cała rządowa śmietanka. Świętowane są 26 urodziny Radia Maryja. Jego dyrektor nie kryje, jaki ma cel, a zebrani politycy bili brawo. Czy wkrótce media w Polsce będą nie tyle publiczne co katolickie?


Jak co roku z okazji urodzin Radia Maryja do Torunia zjechali najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Tadeusz Rydzyk był wyraźnie zadowolony.
Z uśmiechem powitał ulubionego ministra: – Jana Szyszko, którego nie kochają liberałowie i lewacy. Pozostałym też nie szczędził komplementów. – Nie kochają was lewacy, którzy są przeciwko Polsce, ale Polska Was kocha – zapewnił.

I chociaż w Toruniu zabrakło Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, to wystosował on wymowny list. – Opatrzność postawiła na drodze naszego życia ojca Tadeusza Rydzyka – minister Mariusz Błaszczak odczytał słowa Prezesa.
POdczas dzisiejszych uroczystości Tadeusz Rydzyk wyraźnie
i jasno pokazał, jaki ma cel. – Będzie normalnie, jeżeli będzie tyle procent mediów polskich w Polsce, ile procent jest Polaków; będzie normalnie, jeżeli będzie tyle procent mediów katolickich, ile procent katolików – powiedział dziś Tadeusz Rydzyk.

Słowa dyrektora toruńskiej rozgłośni juz są komentowane przez polityków. Radosław Sikorski z uszczypliwością komentował. – 95% katolickich mediów? Ambitnie – napisał na Twitterze. Inni internauci włączyli się do tej dyskusji,
sugerując, że sen Tadeusza Rydzyka może się ziścić, tyle tylko, ze wówczas Polskę będzie można nazwać Watykanem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...