"Mission Impossible" w polskim wydaniu. Złodziej ukradł biżuterię, włamując się do sklepu w iście filmowy sposób

Sceny jak z filmu rozegrały się w jednej z galerii handlowych w Warszawie. Złodziej wszedł i wyszedł ze sklepu jubilerskiego przez szyb wentylacyjny.
Sceny jak z filmu rozegrały się w jednej z galerii handlowych w Warszawie. Złodziej wszedł i wyszedł ze sklepu jubilerskiego przez szyb wentylacyjny. Fot. srodmiescie.policja.waw.pl
Stołeczna policja nadal poszukuje mężczyzny, który w nocy z poniedziałku na wtorek okradł salon jubilerski w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Złodziej, który ukradł biżuterię za kilkaset tysięcy złotych, użył naprawdę sprytnej metody rodem z filmów akcji.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że przestępca najpierw zamknął się w sklepowej ubikacji, tuż przed zamknięciem galerii handlowej. Następnie szybem wentylacyjnym przedostał się do sklepu jubilerskiego. Wyjął z biurka klucz do skarbca, w którym codziennie chowane są najcenniejsze przedmioty, a następnie przywłaszczył biżuterię i zegarki warte ponad 700 tysięcy złotych. Wrócił tą samą drogą i rano po otwarciu galerii, jakby nigdy nic wyszedł z łupem. Trzeba przyznać, że scenariusz kradzieży rodem z filmów z Tomem Cruisem w roli głównej.

Policja podejrzewa, że pomagał mu pracownik lub były pracownik galerii, który ma dostęp do planów instalacji wentylacyjnej sklepu. Co ciekawe, żaden z ochroniarzy pilnujący w nocy wnętrza galerii nie zauważył nic niepokojącego. Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu i wytypowała podejrzanego.
Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o pilny kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 lub Wilczej 21 w Warszawie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...