Porównaliśmy to, jak premier Szydło wyglądała w grudniu 2015, 2016 i 2017. Porażająca zmiana i zmęczenie

Jak zmieniała się premier Beata Szydło podczas swoich rządów?
Jak zmieniała się premier Beata Szydło podczas swoich rządów? Fot. KPRM, Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Twarda polityka nie mogłaby odbywać się bez mniejszych niuansów. Dziś w Sejmie widzieliśmy ostatnie lub jedno z ostatnich wystąpień Beaty Szydło w roli premier Polski. Poza kanarkowo żółtą kreacją w oczy rzuciło się coś jeszcze. Chodzi o jej zmęczenie, które dosłownie i w przenośni miała wypisane na twarzy.

Nic dziwnego, bo od wielu tygodni była dociskana nie tylko przez opozycję, ale i przez własną partię, która doprowadziła do tego, że Beata Szydło podała się do dymisji. Zastąpi ją Mateusz Morawiecki.

Szefowa rządu od jakiegoś czasu zupełnie nie radziła sobie z tym, co działo się na jej poletku. Dziś rano broniła się przed wotum nieufności, a jej partyjni koledzy jednomyślnie ją poparli (tylko po to, by za tydzień powołać na premiera Morawieckiego).

Wszystkim, którzy obserwowali zdjęcia z jej wystąpienia zapadło w pamięć to, jak premier Szydło wyglądała. Na jej twarzy było widać potworne psychiczne i fizyczne zmęczenie całą sytuacją. Dlatego postanowiliśmy porównać zdjęcia premier z grudnia 2015, kiedy obejmowała rząd, grudnia 2016 - po roku rządzenia, i dzisiaj, w grudniu 2017, czyli dniu jej dymisji. Wiadomo, że wiele zależy od zdjęcia i perspektywy, ale nie można zaprzeczyć, że na twarzy Beaty Szydło te dwa lata rządów się odznaczyły.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...