Policja złapała podejrzanego o atak na biuro poselskie Beaty Kempy. To 40-letni mężczyzna

Dolnośląscy policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o atak na biuro poselskie Beaty Kempy (PiS) w Sycowie (zdj. poglądowe).
Dolnośląscy policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o atak na biuro poselskie Beaty Kempy (PiS) w Sycowie (zdj. poglądowe). fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Dolnośląska policja zatrzymała osobę, którą podejrzewa o zaatakowanie biura poselskiego szefowej Kancelarii Premiera Beaty Kempy w Sycowie. Poinformowano, że to 40-letni mężczyzna.

O ujęciu podejrzanego funkcjonariusze poinformowali na Twitterze. Jak piszą, mężczyzna jest mieszkańcem powiatu oleśnickiego. Teraz policja próbuje się dowiedzieć jaka była motywacja napastnika.
Nieznany sprawca rzucił w nocy z niedzieli na poniedziałek pojemnik z łatwopalną cieczą w drzwi biura Beaty Kempy w Sycowie na Dolnym Śląsku – poinformowało radio RMF FM. Do zdarzenia doszło o godzinie 1:47 w nocy na ul. Ks. Rudy. Sprawca nie tylko rzucił pojemnik do biura, ale i namalował na elewacji budynku napis o treści "H-7102 21.21. CALIFOR UBER ALES NIE". "California Uber Alles" to tytuł piosenki amerykańskiego punkowego zespołu Dead Kennedys z lat 70-tych.

Nikomu nic się nie stało. W specjalnym oświadczeniu KOD potępił atak na biuro posłanki PiS.
Trwa ładowanie komentarzy...