"Paskowy" znów w akcji. W TVP Info robią co mogą, by wmówić Polakom, że UE chodzi o zemstę za Timmermansa i uchodźców

W TVP Info wyjaśniają, co tak naprawdę stoi za uruchomieniem przeciwko Polsce artykułu 7. Traktatu o Unii Europejskiej.
W TVP Info wyjaśniają, co tak naprawdę stoi za uruchomieniem przeciwko Polsce artykułu 7. Traktatu o Unii Europejskiej. Fot. Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0
TVP Info przyzwyczaiło już widzów do tego, że paski informacyjne nie tyle informują, co szerzą propagandę. I dziś nie było inaczej, „paskowy” miał zauważalnie dobry dzień i przeszedł samego siebie. Wszystko po to, żeby wyjaśnić zwolennikom dobrej zmiany, dlaczego Komisja Europejska uwzięła się na Polskę.

Kto jest wrogiem "dobrej zmiany"? No przecież wiadomo, że tak zwane wolne media sterowane zza granicy przez kapitał niemiecki i tych wszystkich, którzy chcą kopać po kostkach powstających z kolan. A pośród nich najgorsza to ta Gazeta Wybiórcza. I proszę, pierwszy pasek gotowy, wystarczy przypomnieć, że Frans Timmermans został nagrodzony tytułem Człowieka Roku "Gazety Wyborczej", oczywistym się staje, dlaczego tak się uwziął na rząd dobrej zmiany.
Dla tych, którym jeszcze mało przygotowano kolejny pasek, informujący o tym, że ofensywa przeciwko Polsce została podjęta w chwili, gdy Polska upomniała się o reparacje wojenne. Jakby i tego było mało, to "paskowy" przypomina, że wszczęcie procedury z artykułu 7. to próba zmuszenia Polski do przyjęcia islamskich imigrantów.

Wszystko jasne? Nie chodzi o żadne łamanie konstytucji, podważanie istoty trójpodziału władzy, upolitycznianie sądów czy brak dialogu z instytucjami unijnymi. Słowem o tym wspomnieć nie warto. Widzowie TVP Info juz wiedzą, że oto Unia Europejska karze nas za konsekwentne prowadzenie polityki od dwóch lat polegającej na wstawaniu z kolan i dopominanie się o pieniądze. Pytanie tylko, czy - cytując klasyka - "ciemny lud to kupi”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...