Polacy zachwyceni występem żony Kamila Stocha. Kim jest Ewa Bilan?

Ewa Bilan-Stoch była objawieniem gali Sportowca 2017. Tymczasem może pochwalić się nie tylko urodą. Od lat wspiera męża w jego karierze.
Ewa Bilan-Stoch była objawieniem gali Sportowca 2017. Tymczasem może pochwalić się nie tylko urodą. Od lat wspiera męża w jego karierze. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Ewa Bilan-Stoch w imieniu męża odebrał nagrodę dla najlepszego Sportowca Roku 2017 i… zachwyciła zebranych na gali. Opisywany jest jej wygląd, natychmiast zaczęto porównywać ją z Anną Lewandowska. Tymczasem nie tylko piękno. Ona miała ogromny wpływ na sukces Kamila Stocha.

Ewa Bilan-Stoch była objawieniem gali Sportowca 2017 r. Podkreślano urodę, opisywano sukienkę. Tymczasem ona może pochwalić się nie tylko sukienką. Jej wsparcie wielokrotnie podkreślał słynny skoczek. Tak było też podczas gali, gdy podczas wideokonferencji Mówił o swojej zonie wiele wzruszających słów.

– Dziękuję z całego serca za wsparcie, jakie dostaję od wszystkich kibiców, od swojej rodziny, od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem i jest moją najlepszą wizytówką – podkreślił Kamil Stoch.

Nie dziwi, że już na gali porównywano tę parę z inną słynną, Anną i Robertem Lewandowskimi. W plebiscycie na sportowca roku skoczek narciarski wyprzedził piłkarza.
Małżeństwem są od 2010 roku. Ewa Bilan chodziła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, tej samej zresztą, co Kamil Stoch. Trenowała judo. Poznali się jednak kilka lat później, w 2006 r. Bilan skończyła pedagogikę. Jest uwielbiającą podróże artystką fotografem i absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Jest menadżerem Kamila Stocha, odpowiada za wiele kontraktów reklamowych.
Co ciekawe, razem z mężem założyła klub "KS Eve-nement Zakopane”, w którym szkolą młodych adeptów skoków narciarskich. Trzeba powiedzieć, ze Ewa Bilan jest osobą, która ma własne zdanie i nie boi się go wyrazić, o czym z pewnością przekonał się już Jacek Karnowski.
.

Wkrótce przed nią nowa rola. Będzie relacjonowała igrzyska olimpijskie w Pjongczangu.
Źródło: Radio Zet
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...