Internauci zniesmaczeni występem Anny Lewandowskiej u Wojewódzkiego. "Aż tak nie mieć nic do powiedzenia?"

Anna i Robert Lewandowscy gościli u Wojewódzkiego
Anna i Robert Lewandowscy gościli u Wojewódzkiego
Kuba Wojewódzki na zakończenie kolejnego sezonu swojego programu zaprosił Annę i Roberta Lewandowskich. Widzom niekoniecznie ich występ przypadł jednak do gustu. W komentarzach dostaje się szczególnie Annie. "Jeden z najbardziej miałkich wywiadów" – czytamy.

W odcinku programu Wojewódzkiego z Lewandowskimi było m.in. o diecie dla Beaty Szydło, jej broszkach, przewijaniu dziecka, staniu w ręczniku przed prezydentem i karierze w MMA. Jak poradzili sobie goście? Widzowie ocenili, że "zeżarł ich stres".

Jak piszą na facebookowym profilu Wojewódzkiego, szczególnie Lewandowska wypadła blado. "Kobieta, której wiodącym zwrotem jest: 'Uświadamiam Polaków. Uświadamiam Polaków' jest niezwykle ciężką w odbiorze osobą. Ja rozumiem, że nie każdy musi być typem intelektualisty ale są też jakieś granice - aż tak nie mieć nic do powiedzenia???" – pisze jedna z komentatorek.

"Jak dla mnie Ania była I jest bardzo sztuczną osobą, a jej wypowiedzi I mimika szkoda słòw" – czytamy w innym komentarzu. Głównie krytyka dotyczy właśnie sposobu, w jaki wypowiadał się Lewandowska. Część widzów ocenia, że mówiła banały, była sztuczna, nie poradziła sobie ze stresem.

"Ciężko się słucha Anny , próbuje być zabawna a nie wychodzi , nie potrafi się inteligentnie wypowiedzieć choć wychodzi z siebie , żenada , Lewemu się wiele wybacza , bo wiadomo ale przez Anne przełączam program , nie da się tego słuchać i oglądać" – to już inny komentarz.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...