Kolejny atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości, tym razem w Chrzanowie. Ucierpiał jego pracownik

Kolejny atak na biuro poselskie PiS. Tym razem ucierpiał jego pracownik.
Kolejny atak na biuro poselskie PiS. Tym razem ucierpiał jego pracownik. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Kolejny atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości, tym razem w Chrzanowie. Ucierpiał pracownik Zarządu Okręgowego PiS, który złożył zawiadomienie na policęj. Chrzanowscy funkcjonariusze nadal poszukują napastnika.

Jak informuje "Super Express", do ataku na pracownika biura PiS doszło we wtorek wczesnym popołudniem. Do biura Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości na ulicy 3 maja w Chrzanowie, mieszczącego się na drugim piętrze kamienicy, wkroczył nieznany mężczyzna, który uderzył ręką w twarz pracownika biura, po czym oddalił się z miejsca ataku.
Chrzanowska policja sporządziła już rysopis sprawcy, funkcjonariusze sprawdzają także nagrania z kamery monitoringu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas ataku na pracownika biura partii rządzącej napastnik wykrzykiwał słowa, które mogły nosić znamiona groźby. Przypomnijmy, że to już kolejny w ostatnich tygodniach atak na biuro poselskie PiS. Kilkanaście dni temu doszło do zniszczenia wejścia do biura Andrzeja Melaka oraz próby podpalenia budynku w Sycowie, w którym znajduje się biuro Beaty Kempy. Były też atak na biuro poselskie Łukasza Schreibera oraz próby odkręcenia kół w samochodzie senatora PiS Zbigniewa Cichonia.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.