"Zawiedliście mnie". Doda nie jest zadowolona z rozmów z WOŚP. A poszło o... 30 sekund na antenie TVN-u

Doda obraziła się na Jurka Owsiaka i WOŚP.
Doda obraziła się na Jurka Owsiaka i WOŚP. Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Konfliktu Dody z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ciąg dalszy. Po wczorajszych komentarzach na temat TVN-u, teraz przyszła kolej na samą fundację. A wszystko spowodowane jest "aferą" o sukienkę i 30 sekund wypowiedzi, których wokalistka nie dostała.

Przypomnijmy, że konflikt opiera się na decyzji TVN-u o odmówieniu piosenkarce możliwości zareklamowania na wizji sukienki, którą oddała na aukcję. Miała na żywo pokazać i zachwalić swoją sukienkę z festiwalu w Opolu, którą oddała na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak producenci transmisji na antenach TVN-u odmówili Dodzie 30-sekundowego występu przed kamerami. Oczywiście, wokalistka od razu znała ta spisek, który ma wynikać z nie najlepszych kontaktów z Agnieszką Woźniak-Starak (dawniej Szulim). Obie panie od miesięcy toczą sądowe batalie.
Jednak tego było mało. Piosenkarka napisała też specjalny list do Jurka Owsiaka w tej sprawie z nadzieją na zmianę decyzji i wpływ samego szefa WOŚP-u na decyzję telewizji. Te nadzieje okazały się płonne, co można przeczytać w odpowiedzi, którą Doda dostałą od Fundacji. – Mamy zamknięty i wypełniony już cały scenariusz finałowego programu TV. Jego treść tworzy zespół koordynujący temat u nas w Fundacji. Z przyczyn czasowych nie daliśmy rady uwzględnić w nim rozmowy z Dodą.

Odpowiedź samej zainteresowanej była błyskawiczna. – Zatem nie narzucam się. 20 lat razem. Od dziecka. Niestety, jak widać, wsparcie jest tylko jednostronne... Życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego mojego serca, mimo że je zawiedliście - odpowiedziała Doda. Co prawda, Rabczewska nie odwołała swojego występu w Kielcach i nie wycofała się z aukcji na rzecz WOŚP. Nie wiadomo jednak jak z występami będzie przy okazji następnych edycji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...