Wójt Tryńczy pokazał klasę. Każdy powinien się tak zachować po takiej tragedii

Wszystkie pogrzeby ofiar wypadku już się odbyły.
Wszystkie pogrzeby ofiar wypadku już się odbyły. Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta
Sprawa tragicznej śmierci piątki młodych ludzi z Tryńczy poruszyła Polskę, ale teraz, kiedy ofiary są już złożone w grobach, a sprawa w zasadzie wyjaśniona, emocje zaczęły opadać. Na koniec wójt gminy Ryszard Jędruch złożył podziękowania tym, którzy udzielili wsparcia. Bardzo obszerne podziękowania.

"W związku z tragicznym zdarzeniem, jakie miało miejsce na terenie naszej gminy, w imieniu własnym oraz rodzin tragicznie zmarłych składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm podczas niezwykle trudnej akcji poszukiwawczo-wydobywczej" – tak zaczyna się oświadczenie wójta na stronie Tryncza.eu.

Lista osób, którym wójt dziękuje, jest bardzo długa. Wręcz osobista. Są na niej przedstawiciele policji, straży pożarnej i innych służb, medycy i wszyscy, którzy zaangażowali się w poszukiwania.

Wójt docenił także postawę lokalnych księży i sołtysa Tryńczy – Stanisława Gliniaka. Całość można przeczytać tutaj.

Przypomnijmy: trzy nastolatki w wieku 17-19 lat zginęły po tym, jak daewoo tico wpadło do rzeki Wisłok na Podkarpaciu. Śmierć ponieśli także towarzyszący im mężczyźni w wieku 24 i 27 lat. Wcześniej przez kilka dni cała piątka była poszukiwana po tym, jak zaginęła w pierwszy dzień świąt. Przez długi czas wychodziły nowe szczegóły dotyczące wypadku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.