Te zdjęcia mówią wszystko. Uchwycono moment rozmowy Kaczyńskiego z Macierewiczem

Wieczorna rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z Antonim Macierewiczem wydaje się bardzo ożywiona.
Wieczorna rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z Antonim Macierewiczem wydaje się bardzo ożywiona. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Nie cichnie burza po odwołaniu Antoniego Macierewicza ze stanowiska ministra obrony narodowej. Choć ten ma już nową pracę – objął stanowisko szefa podkomisji smoleńskiej. Ciekawego wątku sprawie tej zmiany kadrowej dodaje burzliwa dyskusja, na którą wskazują zdjęcia zrobione wieczorem w Sejmie przez fotografa Agencji Gazeta.

Fotografie wskazują, że rozmowa była bardzo ożywiona. Nie brak gwałtownej mimiki i energicznego gestykulowania. Zdjęcia pochodzą ze środy - a właściwie z nocy ze środy na czwartek - kiedy to w Sejmie trwały późne głosowania. To wtedy Macierewicz i Kaczyński rozmawiali w ławach sejmowych.
Z kolei fotografowi Polskiej Agencji Prasowej udało się uchwycić moment, kiedy posłanka Jolanta Szczypińska, która siedziała obok Macierewicza, delikatnie nachyliła się w stronę obu polityków. Można się więc domyślać, iż Szczypińska zna treść tej burzliwej rozmowy. Na Twitterze internauci postanowili namówić posłankę na zwierzenia.
– Może szanowna @JSzczypinska uchyli rąbka tajemnicy, o czym była ta mowa?" – pisze do posłanki użytkowniczka Twittera. – "Nic z tego. Nie uchyli" – stwierdziła kategorycznie Szczypińska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...