Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" pójdzie do więzienia. Próbował zgwałcić swoją babcię

Bohater "Chłopaków do wzięcia" skazany? Prawdopodobnie chodzi o Łukasza z Borku.
Bohater "Chłopaków do wzięcia" skazany? Prawdopodobnie chodzi o Łukasza z Borku. Fot. Facebook / Chłopaki do wzięcia
Uczestnik popularnego programu "Chłopaki do wzięcia" usłyszał wyrok. Na trzy lata trafi za kratki, pod koniec ubiegłego roku usiłował zgwałcić swoją 79-letnią babcię.

Najpierw była sprawa Romana Paszkowskiego, bohatera "Chłopaków do wzięcia", który zmarł. I kontrowersje z nią związane, bo niektórzy widzowie kierowali oskarżenia pod adresem... Polsatu. Teraz na jaw wyszła historia 29-latka, który również wystąpił w programie. Jak pisze "Gazeta Krakowska", Sąd Okręgowy w Tarnowie skazał go na 3 lata pozbawienia wolności. Musi też wpłacić 5 tys. zadośćuczynienia za krzywdę, ma zakaz zbliżania się do babci na odległość 30 metrów przez następne 10 lat.

Do próby gwałtu doszło w listopadzie 2017 roku. Mężczyzna pił alkohol razem z kolegą. Potem wrócił do domu i zainicjował awanturę, podczas której usiłował wykorzystać kobietę. Miał bić ją, uderzać jej głową o ścianę, podduszać, siłą zdjąć ubranie. Staruszka obroniła się jednak. Przeżyła traumę, bo 29-latek był jej ukochanym wnukiem.

Śledczy ustalili, że mężczyzna staje się agresywny po alkoholu i wtedy nie kontroluje swoich zachowań.

O którego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" chodzi? Można przypuszczać, że o Łukasza, mieszkańca Borku w powiecie tarnobrzeskim.

Źródło: plotek.pl
Trwa ładowanie komentarzy...