Nieprawdopodobne wyczyny złodziejki w Lublinie. Przypomniała, że na kieszenie trzeba uważać w każdym miejscu

Która z pań na zdjęciu kradnie portfel?
Która z pań na zdjęciu kradnie portfel? Fot. screen z lubelska.policja.gov.pl
Film z monitoringu w sklepie z odzieżą pokazuje, że za swoje kieszenie trzeba się łapać nie tylko w tramwajach czy autobusach, ale także przy przeglądaniu ubrań podczas wyprzedaży. Film pokazuje jak dwie rezolutne złodziejki okradają jedną klientek takie sklepu. I trzeba przyznać, że robią to spektakularnie.

Pomysłowość złodziei (w tym przypadku złodziejek) nie zna granic. I gdyby nie kamery sklepowego monitoringu, nie dowiedzielibyśmy się jak w tajemniczych okolicznościach ginęły portfele klientek jedne z galerii handlowych w Lublinie. Okazuje sie też, ze kieszonkowcy grasują nie tylko w środkach komunikacji publicznej.
Na nagraniu widać, że złodziejka to młoda kobieta, która udając, że ogląda ubrania, w rzeczywistości jest zainteresowana portfelem innej klientki. Wykorzystując jej nieuwagę i to, że jest zajęta oglądaniem przecenionych ubrań, podchodzi do nie, zakrywa jej torebkę "oglądanym swetrem" i wyciąga go z niej. Potem jakby nigdy nic opuszcza sklep.

Lubelska policja prosi o pomoc w ujęciu złodziejek. Z oficerem dyżurnym komisariatu VI w Lublinie można skontaktować się pod nr tel. (81)535-46-61. Oczywiście anonimowo.
Trwa ładowanie komentarzy...