Myślicie, że Krystynę Pawłowicz zwolniono z uczelni? Posłanka wyjaśnia, jak było naprawdę

Krystyna Pawłowicz twierdzi, że nie została zwolniona z uczelni w Ostrołęce.
Krystyna Pawłowicz twierdzi, że nie została zwolniona z uczelni w Ostrołęce. Mateusz Włodarczyk/Forum
Wczoraj media obiegła informacja o zwolnieniu Krystyny Pawłowicz z Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Ostrołęce. Posłanka stanowczo temu zaprzecza w emocjonalnym wpisie na Facebooku, w którym przypuściła atak na lewactwo, które jej zdaniem "jest w szale radości".

Krystyna Pawłowicz straciła pracę na uczelni w Ostrołęce. Posłanka była wykładowczynią w tamtejszej Wyższej Szkole Administracji i Prawa. Posłanka poniosła konsekwencje za wpis o 14-letnim Kacprze, prześladowanym za orientację seksualną. 14-latek popełnił samobójstwo.

Krystyna Pawłowicz dementuje to, że zwolniono ją ze szkoły w Ostrołęce w poście na Facebooku. Jak napisała, "lewactwo jest w szale radości". "Otóż,”znawcy prawa o obrońcy konstytucji” ! POSŁA NIE MOŻNA ZWOLNIĆ Z PRACY !Nawet tego nie wiecie" – napisała posłanka Prawa i Sprawiedliwości [pisownia oryginalna – red.] Twierdzi, że zwolniła się sama, "by mieć więcej czasu na obronę polskich spraw przed wami..." O tym, że Pawłowicz nie została zwolniona świadczy też wypowiedź rektor WSPA w Ostrołęce, która twierdzi, że umowę rozwiązano za porozumieniem stron po uprzednim liście posłanki do uczelni. Oczywiście chodzi tu tylko o formalności, gdyż jasne jest, że to efekt wypowiedzi poseł, które zaszkodziły reputacji szkoły.

Lewactwo w szale radości !”Pawłowicz straciła pracę za wpis na fb!”. Otóż,”znawcy prawa o obrońcy konstytucji” ! POSŁA...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 25 stycznia 2018
Przypomnijmy, 14-letni Kacper z Gorczyna popełnił samobójstwo po szykanach, jakie spotykały go w szkole. A wynikały z innego stylu ubierania się i odmiennej orientacji seksualnej. Tragedia wstrząsnęła całą Polską. Jednak tuż po upublicznieniu sprawy, na temat 14-letniego Kacpra napisała Krystyna Pawłowicz.

Jej zdaniem, liberalno-lewackie środowiska najpierw propagują wśród dzieci i młodzieży "nienaturalne postawy i relacje", a potem bezczelnie lamentują nad "morderczą nietolerancją" rówieśników – napisała wtedy Pawłowicz i wywołała ogólnopolską burzę.

Liberalno-lewackie środowiska najpierw propagują wśród dzieci i młodzieży podatnych na różne niestandardowe zachowania -...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 23 września 2017
Trwa ładowanie komentarzy...