Zaskakujący wywiad z Macierewiczem. Zdradza, jaki problem miał w wieku 7 lat

Antoni Macierewicz zdradza intymne szczegóły ze swoje życia
Antoni Macierewicz zdradza intymne szczegóły ze swoje życia Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Antoni Macierewicz – były szef MON, a obecnie przewodniczący komisji smoleńskiej – udzielił wywiadu, w którym sięga pamięcią m.in. do dzieciństwa. W rozmowie z Radiem Poznań zwierza się z wielu intymnych spraw. Mówi choćby o tym, dlaczego przebierał się w... damskie ubrania.

Rozmowa odbyła się w ramach audycji "Wywiad z chuliganem" Radia Poznań. Okazuje się, że Macierewicz od najmłodszych lat sięgał po papierosy. Rzucał je już w wieku 7 lat, a następnie 12 lat, czyli po wstąpieniu do harcerstwa.

W wywiadzie były szef MON opowiedział też o dramatycznym momencie w swoim życiu – śmierci ojca. – Był profesorem chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Znaleziono go zabitego w jego własnym laboratorium po wizycie Urzędu Bezpieczeństwa – wspomina. Matka przekonywała go w efekcie, by zrezygnował z obejmowania szefostwa w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w 1991 r.

Kolonizacja umysłów
Innym nie mniej zaskakującym momentem wywiadu było przyznanie się Macierewicza do tego, że nosił damskie ubrania. Powiedział, że była to forma kamuflażu, umożliwiającego ucieczkę przed Służbą Bezpieczeństwa w sierpniu 1980 r. – Miałem wtedy jeszcze długie włosy (...), brodę musiałem zgolić, umalowano mnie nie tak profesjonalnie – zdradził.

W rozmowie nie obyło się też bez przytyku pod adresem telewizji TVN. – TVN jest stacją, która została wymyślona... Służy kolonizacji umysłów Polaków – stwierdził Macierewicz, gdy przypomniano mu fragment nagrania, w którym ostro wypowiadał się o Ewie Kopacz.


źródło: Radio Poznań
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"