"Oddałabym wszystkie te pieniądze, żeby wrócił". Żona Tomka Mackiewicza wyjaśnia, co stanie się z pieniędzmi ze zbiórek

"Oddałabym wszystkie te pieniądze, żeby wrócił..." – napisała na FB żona Tomasza Mackiewicza, Anna Solska.
"Oddałabym wszystkie te pieniądze, żeby wrócił..." – napisała na FB żona Tomasza Mackiewicza, Anna Solska. Fot. facebook.com/czapkins
Żona Tomasza Mackiewicza jeszcze raz, z całego serca, podziękowała wszystkim wspierającym. "W imieniu Tomka i dzieci" – zaznaczyła na Facebooku, na profilu Czapkinsa. Wyjaśniła też, dokąd trafią pieniądze z dwóch zbiórek, które z myślą o jej rodzinie, zostały zorganizowane w internecie. "Pani Aniu jestem pewna ze nikt ze składkowiczów nie oczekuje żadnego tłumaczenia". "Proszę się nie przejmować haterami" – takie reakcje wywołały jej wyjaśnienia.

Wiadomo, jak wcześniej niektórzy w internecie komentowali zbiórki zorganizowane po akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Pani Anna Solska wyjaśnia zatem: "Wszelkie ostateczne kwoty zostaną podane do wiadomości publicznej. Wszystko jest i będzie transparentne".

Wszystkie pieniądze z obydwu zbiórek po ustaleniu refundacji kosztów akcji ratunkowej w i jakim zakresie oraz opłaceniu...

Opublikowany przez Tomek Czapkins Mackiewicz na 1 lutego 2018
Wszystkie pieniądze z obydwu zbiórek – jak podaje – zostaną podzielone po równo pomiędzy trójkę dzieci Tomasza Mackiewicza. "Takie mamy ustalenia z mamą dwójki dzieci Tomka" – pisze. Zaznacza jednak, że "po ustaleniu refundacji kosztów akcji ratunkowej w i jakim zakresie oraz opłaceniu wszelkich rachunków związanych z kosztem akcji ratunkowej w Pakistanie". Finanse są koordynowane wspólnie - w porozumieniu z Mashą Gordon i Elisabeth Revol.

Bezgranicznie dziękuje za pomoc
Na profilu Czapkinsa, jak nazywano Tomka Mackiewicza, Anna Solska zamieściła trzy krótkie wpisy. Każdy coraz mocniejszy. W ostatnim pisze, że bezgranicznie dziękuje za pomoc – już nie pierwszy raz.
Anna Solska
FB

"W imieniu Dzieci i Tomka, który bardzo chciał zabezpieczyć ich życie i przyszłość. Dać im coś czego sam nie miał, a co bardzo chciał im dać. Swoim wysiłkiem swoją pracą swoimi marzeniami, swoim dziełem, talentem, tym co potrafił, a co było poza materią". Czytaj więcej

Wpis kończy przejmującymi słowami: "Oddałabym wszystkie te pieniądze, żeby wrócił...". Podpisane – Anna Solska, Mama Zoi Mackiewicz.

EDIT: koordynujemy finanse wspólnie - w porozumieniu z Masha Gordon i Elisabeth Revol Wszystkie pieniądze z obydwu...

Opublikowany przez Tomek Czapkins Mackiewicz na 1 lutego 2018
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.