Sympatyzujący z partią rządzącą tygodnik szokuje. W "Do Rzeczy" pytają o... wojnę z Izraelem

Tygodnik "Do Rzeczy" ruszył na pomoc rządzącej partii w sprawie konfliktu z Żydami. Wprost dopytują o wojnę z Izraelem.
Tygodnik "Do Rzeczy" ruszył na pomoc rządzącej partii w sprawie konfliktu z Żydami. Wprost dopytują o wojnę z Izraelem. Fot. okładka "Do Rzeczy"
O której zbombardujemy Tel-Awiw...? Takie kuriozalne pytania nasuwają się po przeglądzie prawicowych tygodników, które śpieszą na ratunek rządzącej partii w konflikcie z Izraelem i... tylko go zaostrzają. Najpierw "Sieci" braci Karnowskich wśród wrogów Polski umieściło prezydenta USA Donalda Trumpa, a teraz do akcji wkroczyło "Do Rzeczy", która z okładki pyta: "To już wojna?".

Awantura w sprawie nowej ustawy o IPN wymknęła się spod kontroli. Co dobitnie potwierdza tygodnik "DoRzeczy", który otarł się o granice absurdu pytając na swojej najnowszej okładce o wojnę z Izraelem:
W "Do Rzeczy" o temacie polsko-żydowksiego problemu pisze m.in. Rafał Ziemkiewicz. Podkreśla on, iż "mało kto zauważył, że kryzys polsko-izraelski wywołany atakiem ambasador Anny Azari na polskie prawo dyfamacyjne rozegrał się bez udziału parlamentarnej opozycji". Publicysta analizuje, kto zyskał na awanturze z Izraelem.

Jak informowaliśmy w naTemat, wcześniej narrację zaostrzył tygodnik "Sieci", który na swojej antyizraelskiej okładce umieścił dotychczasowego pupila prawicy prezydenta USA Donalda Trumpa, obok "wrogów Polski", takich jak Angela Merkel i Władimir Putin.
Trwa ładowanie komentarzy...