Miała występować blisko Polski. Lady Gaga odwołuje koncerty, bo choroba znów dała o sobie znać

31-letnia ikona popu bezsilna wobec choroby. Lady Gaga odwołuje 10 koncertów.
31-letnia ikona popu bezsilna wobec choroby. Lady Gaga odwołuje 10 koncertów. Fot. screen/twitter.com/ladygaga
Ikona popu Lady Gaga odwołała 10 koncertów promujących nową płytę "Joanne". Decyzja o odwołaniu trasy zapadła w piątek wieczorem po konsultacjach z zespołem lekarzy. Rozczarowani mogą czuć się fani z Polski, artystka miała bowiem wystąpić blisko nas, w Berlinie.

"Obiecuję, że pojawię się w waszych miastach, ale na ten moment muszę się pozbierać i zadbać o swoje zdrowie" – napisała Lady Gaga na Twitterze.

Choroba znów dała znać o sobie. Artystka cierpi na fibromialgię, czyli przewlekłe schorzenie reumatyczne. Lady Gaga ma zaledwie 31-lat, ale atak choroby powoduje bóle całego ciała. Decyzja o odwołaniu trasy zapadła w piątek wieczorem po konsultacjach z zespołem lekarzy.

Lady Gaga ruszyła w trasę koncertową, aby promować najnowszy krążek. Na razie odwołano 10 najbliższych koncertów, m.in. w Paryżu, Londynie, Sztokholmie, Zurychu, Kopenhadze, Kolonii czy Manchesterze. Rozczarowani mogą czuć się fani z Polski, bowiem artystka miała wystąpić blisko nas, w Berlinie.
"Jest jej bardzo przykro, że nie może wystąpić dla swoich europejskich fanów, którzy cierpliwie na nią czekali" – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na profilu Lady Gagi.
Trwa ładowanie komentarzy...