Nieoficjalnie: Borys Szyc może zagrać Romana Polańskiego. I to nie u byle kogo, bo w filmie Quentina Tarantino

To byłaby ważna rola w karierze Borysa Szyca.
To byłaby ważna rola w karierze Borysa Szyca. Tomasz Stańczak/Agencja Gazeta
To Borys Szyc ma zagrać w filmie Romana Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino, w którym słynny polski reżyser jest jedną z kluczowych postaci. Tarantino pracuje bowiem nad filmem o głośnej zbrodni, której dokonała sekta Charlesa Mansona na żonie Romana Polańskiego Sharon Tate – podaje "Super Express".

Tarantino chciał, by Polańskiego zagrał młody polski aktor. Według ustaleń "Super Expressu" bliski podpisana umowy na grę w filmie o Polańskim jest Borys Szyc. Aktor przebywa w Stanach Zjednoczonych. Osoba, która odpowiada za management Szyca, wcale nie była zaskoczona pytaniami gazety o Borysa Szyca w kontekście filmu o Polańskim. – Ależ zdjęcia dopiero mają być kręcone – powiedziała Marta Barańska, po czym za chwilę się zreflektowała, że być może coś ujawniła i dodała. – Nic nie komentuję. Borys jest faktycznie w Stanach i tylko to mogę potwierdzić – dodała.

Informacje "Super Expressu" mogą być potwierdzeniem tych, jakie podało wcześniej "Variety", jedno z najpopularniejszych amerykańskich czasopism o rozrywce. Według dziennikarza Justina Krolla, amerykański reżyser Quentin Tarantino chce, by Romana Polańskiego zagrał polski aktor.
Fabuła filmu o Romanie Polańskim ma być osnuta wokół brutalnego morderstwa dokonanego przez sektę Charlesa Mansona. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku członkowie gangu Charlesa Mansona napadli na willę w Los Angeles. Zamordowali żonę Romana Polańskiego Sharon Tate, która była w dziewiątym miesiącu ciąży.

źródło: "Super Express"
Trwa ładowanie komentarzy...