Złodziej kawy się doigrał. To, co zrobiły z nim pracownice sklepu "Społem", jest niewiarygodne

Pracownice Społem powstrzymały przed ucieczką złodzieja
Pracownice Społem powstrzymały przed ucieczką złodzieja Fot. facebook.com/pssplock
Tak spektakularnej akcji przeciwko złodziejowi już dawno nie było. Tym bardziej, że na nagraniu podbijającym sieć widać, jak wobec przestępcy interweniują kobiety. A dokładnie pracownice i klientki płockiego sklepu "Społem". Złodziej pewnie do dziś płonie ze wstydu.

"Dawno nie wstawialiśmy nagrań z serii "W ukrytej kamerze", więc dziś mamy dla Was odcinek dłuższy niż zwykle! Przedstawiamy w nim dwa czarne charaktery, które nie lubią płacić za zakupy. (Nie)stety nie zawsze dobrze się to dla nich kończy, o czym przekonacie się pod koniec tej historii" – czytamy na fanpage sklepu "Społem" z Płocku. Opublikowane nagrania przedstawiają dwie kradzieże. Pierwsza z 5 grudnia umyka jeszcze uwadze pracownic, pewien mężczyzna chowa towar pod kurtką i wychodzi. Drugi "skok" zostaje już jednak udaremniony spektakularną akcją ekspedientek.

Drugi materiał wideo pochodzi z 15 stycznia i pokazuje nieudolną ucieczkę złodzieja rodem z "The Benny Hill Show". Licząc na to, że się wymknie mężczyzna biegnie do drzwi, ale te celowo są już zamknięte. Po drugiej stronie czeka prawdopodobnie jego wspólnik, więc uwięziony złodziej nieudolnie je rozsuwa, a wtedy wpada – dosłownie – w ręce pracownic i klientek. W pewnym momencie do akcji włącza się dobrze zbudowany mężczyzna i powala go na podłogę. Kiedy przestępca leży na podłodze, odebranych zostaje mu pięć słoików kawy, które próbował ukraść. Później złodziej został przekazany policji.
Dlaczego opublikowano ten film w internecie? – Publikowanie tego rodzaju filmików ma zadanie prewencyjne, złodzieje nie mogą czuć się bezkarni, są obserwowani przez monitoring i załogę sklepu – powiedział prezes PSS Zgoda w Płocku Krzysztof Chojnacki na antenie Polsat News.

źródła: Facebook.com/pssplock / Polsat News
Trwa ładowanie komentarzy...