Zapytali Szydło o awans Bugały w Orlenie. Okazuje się, że posada dyrektorska jest "w jej kompetencjach"

Beata Szydło nie ma wątpliwości co do kompetencji Ewy Bugały.
Beata Szydło nie ma wątpliwości co do kompetencji Ewy Bugały. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
To jest decyzja o powołaniu rzecznika spółki. Pani Ewa Bugała jest dziennikarką, więc mieści się to w jej kompetencjach – powiedziała w TVN24 była premier Beata Szydło. Przypomnijmy, że Ewa Bugała, czyli symbol propagandy TVP, dostała posadę dyrektorską w PKN Orlen.

Szydło nie miała żadnych wątpliwości, że Bugała, która "zasłynęła" swoją pracą w TVP, jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Przy okazji zaatakowała… opozycję.

– Politycy opozycji zawsze mają wątpliwości co do decyzji obozu rządzącego. Tyle tylko, że dzisiaj sytuacja budżetu i spółek jest doskonała. A politycy opozycji z zupełną niefrasobliwością przez osiem lat pozwalali na to, żeby grube miliardy złotych wypływały z budżetu – stwierdziła.

Przypomnijmy: Bugała w ostatnim czasie zniknęła z anteny TVP. Odnalazła się jednak w Orlenie, gdzie będzie jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne.

Według "Faktu" Bugała już w środę pojawiła się w pracy, w siedzibie spółki w Warszawie. Jej przełożonym będzie dyrektor wykonawczy Adam Burak, który poprzednio był dyrektorem w PZU, a potem w Lotosie. 

źródło: tvn24.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...