Siostry Godlewskie zostały pogodynkami w telewizji. Od Walentynek będą występowały w 4fun Dance, czasem półnago

Siostry Godlewskie już wkrótce zadebiutują w autorskiej prognozie pogody na antenie telewizji 4fun Dance. Niektóre audycje poprowadzą... topless.
Siostry Godlewskie już wkrótce zadebiutują w autorskiej prognozie pogody na antenie telewizji 4fun Dance. Niektóre audycje poprowadzą... topless. Fot. 4fun Dance
Siostry Godlewskie zdążyły już spróbować internetowej sławy ze wszystkimi jej jasnymi i ciemnymi stronami. Wkrótce zaistnieją w swoim własnym programie telewizyjnym. Zobaczymy je na antenie 4fun Dance. Celebrytki mają bowiem poprowadzić... prognozę pogody.

Co dobrze wróży wszystkim tym, którym lutowe chłody zdążyły zbrzydnąć. Emisja programu rozpocznie się w Walentynki i od tamtej pory wszyscy fani celebrytek - Małgorzaty i Esmeraldy Godlewskich będą mogli oglądać ich prognozę pogody trzy razy dziennie. O godz. 20:00, 21:00 oraz o 23:00.
Dwie pierwsze godziny emisji to jednak wyłącznie "wersja soft", gdzie w pełni odziane siostry z przymrużeniem oka postarają się zawstydzić Tomasza Zubilewicza i Jarosława Kreta. Ci, którzy zechcą, by siostry Godlewskie rozgrzały ich bardziej, będą zmuszeni poczekać do godz. 23:00. O tej porze Monika i Esmeralda wystąpią na tle słoneczek i chmurek bez niektórych części garderoby. Jak słychać w poniższym materiale, siostry chyba muszą jednak nadal trochę popracować nad emisją głosu...
Premiera prognozy pogody sióstr Godlewskich już w Walentynki.
Trwa ładowanie komentarzy...