Co Kamil Stoch robił w niedzielę? "Wyciekły" zdjęcia z wioski olimpijskiej

Kamil Stoch przed skokami w Pjongczang.
Kamil Stoch przed skokami w Pjongczang. Kuba Atys/Agencja Gazeta
Portal niezalezna.pl czeka na oburzenie lewackich mediów. Chodzi o politykę? Nic z tych rzeczy. Na tapecie Kamil Stoch i inni olimpijczycy. "Niezależna" opublikowała zdjęcia z wioski olimpijskiej, na których widać, jak sportowcy spędzają wolny czas.

Sportowcy nie byli w banku, na poczcie czy sklepie spożywczym – choć takie atrakcje, jak donosi Niezależna, czekają na zawodników w wiosce olimpijskiej. Biało-czerwoni, pomimo – jak zaznacza portal – pobytu z dala od kraju, nie zapomnieli o uczestnictwie we mszy świętej w niedzielę.

Na jednym ze zdjęć, które opublikował internauta na Facebooku, widzimy Kamila Stocha, który czyta liturgię słowa. Dlaczego to taka ważna informacja dla "Niezależnej"? By to zrozumieć, musimy cofnąć się nieco w czasie, do kilku publikacji Wojciecha Kurczuka w "Gazecie Wyborczej", w których odniósł się do manifestowania wiary katolickiej przez sportowców.
Kuczok w kpiącym stylu komentował to, że Kamil Stoch wykonuje znak krzyża przed skokiem. Autor "Gnoju" pisał też, że sportowcy, którzy manifestują wiarę, obrażają jego uczucia ateistyczne. Niezależna napisała wówczas o chamskim ataku Kuczoka na Kamila Stocha.

źródło: Niezależna
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...