Ostry konflikt między gwiazdami "Seksu w wielkim mieście". Kim Cattrall publicznie atakuje Sarah Jessicę Parker

"Sex w wielkim mieście" to opowieść o czterech przyjaciółkach. Poza ekranem już tej przyjaźni nie ma.
"Sex w wielkim mieście" to opowieść o czterech przyjaciółkach. Poza ekranem już tej przyjaźni nie ma. Fot. Materiały producenta
Ten serial o czterech przyjaciółkach przyciągał przed ekrany telewizorów prawdziwe tłumy na całym świecie. Okazuje się, że poza scenariuszem pomiędzy odtwórczyniami nie ma jednak wielkiej przyjaźni. Co więcej, Kim Cattrall wręcz nazywa Sarah Jessicę Parker "hipokrytką" i publicznie oskarża dawną koleżankę o wykorzystywanie jej tragedii rodzinnej.

W serialu i filmach to były cztery wierne sobie aż grób przyjaciółki. Mieszkały na Manhattanie, a produkcje o ich przygodach przyciągały miliony widzów na całym świecie. Cztery przyjaciółki w telewizorze, ale w życiu już niekoniecznie. Plotki o konflikcie między Sarah Jessicą Parker a Kim Cattrall pojawiały się co jakiś czas w mediach, jednak po tym poście na Instagramie wszystko stało się jasne. Teraz nie ma już wątpliwości, że Cattrall wręcz nie znosi Parker.
A zaczęło się od rodzinnej tragedii rodziny Cattrall, zmarł brat Kim. Sarah Jessica Parker wyraziła w mediach społecznościowych żal z powodu śmierci w rodzinie "przyjaciółki". Pierwsza podobno nie wytrzymała matka Kim Cattrall, która miała zapytać, "kiedy wreszcie ta hipokrytka da spokój jej rodzinie".

Dokładnie w tym samym tonie na Instagramie wypowiedziała się sama Kim, która ma nadzieję, że Sarah Jessica Parker nie będzie dłużej wykorzystywać czyjegoś bólu dla podreperowania własnego wizerunku. "Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia" – napisała Kim Cattrall, odtwórczyni jednej z najbardziej charakterystycznych ról w serialu "Seks w wielkim mieście".
Trwa ładowanie komentarzy...