Szykuje się sensacja roku w "Tańcu z gwiazdami". Negocjacje z Krupą podobno są w decydującej fazie

Szykuje się sensacyjny transfer. To właśnie Joanna Krupa ma zostać jurorką "Tańca z gwiazdami" w miejsce Beaty Tyszkiewicz.
Szykuje się sensacyjny transfer. To właśnie Joanna Krupa ma zostać jurorką "Tańca z gwiazdami" w miejsce Beaty Tyszkiewicz. Instagram/Joanna Krupa
To byłaby medialna roszada personalna roku. Media snują domysły, kto może zastąpić w roli czwartego jurora Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami". Z aktorką telewizja zakończyła współpracę ze względu na jej problemy zdrowotne. Tymczasem magazyn "Flesz" podał, że Tyszkiewicz ma zastąpić Joanna Krupa.

Ostatnio zakończyła się współpraca Polsatu z Beatą Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami". To było wielkie zaskoczenie dla fanów, ale teraz może nadejść nawet większa niespodzianka, bowiem to właśnie Joanna Krupa ma największe szanse na to, by zostać czwartym jurorem popularnego show tanecznego – takie doniesienia publikuje dwutygodnik "Flesz. Gwiazdy & Styl". Według "Flesza", negocjacje w tej sprawie są finalizowane, a oznaczałoby to zatrudnienie Krupy w konkurencyjnej wobec TVN stacji.

Krupa ma według "Flesza" spore szanse, gdyż wystąpiła już jako tancerka w 2009 roku w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", w której zajęła czwarte miejsce. To właśnie zdobycie przez Krupę popularności sprawiło, że zaproszono ją do prowadzenia "Top Model" w Polsce. Ironią losu jest to, że to właśnie "Top Model" emitowany w TVN może stać się przeszkodą w występie w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. Nie wiadomo jednak, czy "Top Model" w ogóle wróci na antenę.

Wcześniej pojawiła się między innymi kandydatura Grażyny Szapołowskiej. Padały również nazwiska Ewy Kasprzyk i Jolanty Fraszyńskiej, a także Stefano Terrazzino, jednak sam tancerz zdementował tę plotkę.

źródło: "Flesz"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...