Ile zarabia Sławomir Zapała za prowadzenie "Big Music Quiz" w TVP?! Od państwowej spółki dostaje gigantyczną pensję

Ile zarabia Sławomir Zapała za prowadzenie programu "Big Music Quiz" w TVP2? Prezes TVP Jacek Kurski płaci mu gigantyczną pensję.
Ile zarabia Sławomir Zapała za prowadzenie programu "Big Music Quiz" w TVP2? Prezes TVP Jacek Kurski płaci mu gigantyczną pensję. Fot. YouTube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo; kadr z utworu "Magiera"
Jacek Kurski nie ustaje w hojnym wspieraniu przemysłu disco polo. Na antenie kierowanej przez polityka Solidarnej Polski TVP pojawił się nowy program, którego prowadzącym jest Sławomir Zapała. Ten bijący rekordy popularności showman prowadzi "Big Music Quiz". I ma za to inkasować gigantyczne honorarium od państwowego nadawcy.


Jak powszechnie wiadomo, ekipa "dobrej zmiany" chętnie pozwala swoim pupilom na dorobienie się w spółkach Skarbu Państwa. Zwykle takie historie dotyczą jednak zarobków na poziomie menadżerskim. Są jednak i zaskakujące wyjątki. Takie jak ten dotyczący twórcy tzw. rock polo Sławomira Zapały. Nowy ulubieniec Jacka Kurskiego od niedzieli 4 marca prowadzi w TVP "Big Music Quiz".

Gigantyczne zarobki Sławomira w TVP
Zapewne to nie przygotowywany przez niego show wzbudzi jednak największe emocje zwykłych Polaków zasiadających przed telewizorami. Najciekawsze w nowej produkcji TVP są bowiem zarobki Sławomira Zapały. Jak ujawnił "Super Express", dniówka Zapały na planie "Big Music Quiz" to... ok. 25 tys. zł. Za niespełna cztery miesiące pracy nad show Jacek Kurski zapłaci mu łącznie ok. 450 tys. zł.

Jak wyliczają w ostatnich dniach komentatorzy prasy kolorowej, swą hojnością wobec discopolowca szefostwo TVP sprawiło, iż stał się on prawdopodobnie najlepiej zarabiającą "gwiazdą" w polskich mediach.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE