Zakonnica błagała Katy Perry, aby nie kupowała jej zakonu. Zmarła na sali sądowej

Katy Perry wydała już ponad 2 mln dolarów na batalię sądową z zakonnicami.
Katy Perry wydała już ponad 2 mln dolarów na batalię sądową z zakonnicami. Fot. Facebook / Katy Perry
89-letnia siostra Catherine Rose Holzman walczyła w sądzie z Katy Perry o zakon, który słynna piosenkarka pop chciała kupić. Przed rozprawą sądową apelowała przed kamerami, aby Perry zaprzestała swoich działań. Chwilę później zmarła na sali sądowej.


Całe zajście dotyczyło budynku zakonu w pobliżu gór San Gabriel w Kalifornii. Katy Perry zamierzała kupić nieruchomość, która wcześniej została sprzedana wbrew woli Archidiecezji Los Angeles przez członkinie zakonu lokalnej bizneswoman. Ta z kolei zamierzała go sprzedać Perry. Z tym ruchem postanowiły walczyć członkinie zakonu Serca Błogosławionej Marii Dziewicy.

Holzman była jedną z nich. Przed wejściem na salę sądową powiedziała dziennikarzom, że "Kay Perry swoim działaniem nie robi nikomu nic dobrego i sprawia ból wielu osobom". Chwilę później upadła na sali sądowej i zmarła. Póki co nie podano przyczyny śmierci zakonnicy.

Katy Perry do tej pory wydała na walkę sądową z zakonnicami ponad 2 mln dolarów. Z racji, że budynek usytuowany jest na wzgórzu z widokiem na góry San Gabriel, nowa właścicielka zamierza otworzyć w nim hotel, a także zamieszkać. Sprawa wciąż jest w toku.
Swego czasu pisaliśmy o dziwnej sytuacji związanej z teledyskiem do singla "Swish Swish" artystki. Pojawił się w nim widok Warszawy. Na pierwszym planie było widać Stadion Narodowy. Jednak w klipie wystąpił anonimowo, co nie spodobało się właścicielom obiektu. Rzeczniczka obiektu wyraźnie wskazała, że było to bezprawne wykorzystanie obrazu stadionu.


źródło: "The Washington Post"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ