Dramat byłego ministra skarbu. Dawid Jackiewicz znowu walczy o życie – nowotwór wrócił

Dawid Jackiewicz ma przerzuty. Przeszedł operację.
Dawid Jackiewicz ma przerzuty. Przeszedł operację. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Były minister skarbu Dawid Jackiewicz walczy o życie. Polityk zmaga się z rakiem, przeszedł operację w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym. Jak podaje "Super Express", politycy PiS w ogóle nie przejęli się jego losem.

Jackiewicz kilka dni temu przeszedł operację. Wycięto mu węzły chłonne, które zostały zaatakowane przez raka. Ledwo się porusza, ma problemy z mówieniem – wynika z relacji tabloidu. U jego boku czuwają tylko przyjaciele i rodzina.

Bo jak podaje "SE", polityków PiS w szpitalu nie widać. Po dymisji odwrócili się bowiem od niego. Nawet pomimo problemów zdrowotnych, o których było wiadomo od dawna. – To już kolejna operacja Dawida, bo wcześniej cierpiał na raka trzustki – mówi "SE" jego przyjaciel. – Wtedy wydawało się, że to koniec problemów. Niestety. Okazało się, że ma przerzuty. Dodatkowo nerwy, życie na bocznym torze bez żadnego zainteresowania kolegów z partii, doprowadziły do tej dramatycznej sytuacji, w której jest teraz – dodaje.

Przypomnijmy, że Dawid Jackiewicz przestał być ministrem skarbu jeszcze w 2016 roku, a jego resort w ogóle zlikwidowany. Sam Jackiewicz został niestety w dużej mierze zapamiętany jako polityk, który "załatwiał" posady.

źródło: se.pl
Trwa ładowanie komentarzy...