To musiało się tak skończyć. Ulubiona discopolowa gwiazda "dobrej zmiany" zaśpiewa na Stadionie Narodowym

Wypromowany przez TVP Jacka Kurskiego Sławomir Zapała wystąpi na Stadionie Narodowym.
Wypromowany przez TVP Jacka Kurskiego Sławomir Zapała wystąpi na Stadionie Narodowym. Fot. YouTube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo; kadr z "Ni mom hektara"
Właściwie nie powinno to być wielkim zaskoczeniem. Na fali popularności jaką zdobył Sławomir Zapała w Telewizji Polskiej, jego występ na Stadionie Narodowym był tylko kwestią czasu. No i decyzję w tej sprawie przypieczętowano. Po TVP teraz to szefostwo PGE Narodowego liczy na zdolności Sławomira do przyciągania tłumów.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zagrać i zaśpiewać na tak pięknym obiekcie. Myślę, że to marzenie każdego twórcy wystąpić tutaj – mówił Sławomir Zapała podczas wtorkowej konferencji na Stadionie Narodowym. Jeżeli ktoś przegapił karierę tego wokalisty, pędzimy z szybkimi wyjaśnieniami: Sławomir w ostatnich miesiącach został ekstremalnie wylansowany przez prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Twórca muzyki disco-polo (choć jak sam twierdzi jest przedstawicielem gatunku rock-polo) najpierw zabłysnął w internecie, a potem na sylwestrowej imprezie w Zakopanem organizowanej przez telewizję publiczną. Teraz Sławomir został prowadzącym nowego muzycznego show "Big Music Quiz". Oczywiście także w TVP.
Sławomir wystąpi na "Roztańczonym PGE Narodowym". W tym roku odbędzie się trzecia impreza z tego cyklu. W dwóch poprzednich, gwiazdą numer jeden był Zenon Martyniuk, który wymiennie ze Sławomirem muzycznie umila czas w mediach publicznych.
Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się koncertu informujemy, że razem ze Sławomirem Zapałą na scenie pojawi się zespół Boys oraz tajemnicza zagraniczna gwiazda, której nazwisko mamy poznać 21 marca. Impreza odbędzie się 22 września, bilety można kupić już od 49 zł.

źródło: Wyborcza.pl
Trwa ładowanie komentarzy...