Magda Gessler triumfuje w Sądzie Najwyższym. "Buziaki dla mec. Giertycha!"

Magda Gessler informuje, że prawomocnie wygrała proces z hotelem Dolina Charlotty pod Słupskiem.
Magda Gessler informuje, że prawomocnie wygrała proces z hotelem Dolina Charlotty pod Słupskiem. Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta
Proces dotyczący awantury w hotelu Dolina Charlotty pod Słupskiem toczył się wiele lat. Teraz - jak podała na Facebooku Magda Gessler - w sprawie zapadł w końcu prawomocny wyrok. Kasacje przedstawicieli hotelu, którzy oskarżali restauratorkę o zniesławienie, zostały oddalone jako oczywiście bezzasadne.


O tej awanturze głośno było w 2012 r. Magda Gessler przyjechała do Słupska, aby zrealizować nowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Zamieszkała wtedy w hotelu Dolina Charlotty. Jej pobyt skończył się tym, że po czterech dniach pobytu wyjechała, nie płacąc za nocleg i wyzywając pracowników.

Dlaczego tak się stało? Jak opisywał "Dziennik Bałtycki", restauratorka twierdziła, że została źle obsłużona. "Naiwnie sądziłam, że cena apartamentu (720 zł za noc) oznacza, że przynajmniej ktoś z obsługi pomoże mi wnieść do pokoju bagaże. Okazało się, że niekoniecznie" – relacjonowała Gessler. W pokoju, do którego dostała kartę, zastała "bardzo miłą parę niekoniecznie ubraną". W tym, w którym w końcu ją zameldowano, nie było klimatyzacji, a użyczona farelka, zamiast chłodzić - grzała. W opisie restauratorski znalazło się także i takie zdanie: "jakiś dziwny człowiek, będący 'menedżerem' tego dziwacznego przybytku szkalował mnie w tak obrzydliwy sposób".

Menadżer kompleksu hotelowego Doliny Chartlotty Mirosław Wawrowski poczuł się tą opinią urażony i skierował przeciwko Magdzie Gessler prywatny akt oskarżenia. Między stronami nie udało się zawrzeć ugody i 4 lata temu proces ruszył. Menadżer hotelu domagał się od Gessler 10 tys. zł oraz zamieszczenia ogłoszenia w gazetach, telewizji i internecie. W nim restauratorka miałaby przyznać, że mówiła nieprawdę na jego temat oraz prowadzonego przez niego hotelu.

Wazne‼‼‼‼‼‼Wiadomosc na ktora czekałam b długo . .Orzeczenie Sadu Najwyzszego w Warszawie w Sprawie Doliny Chartlotty w...

Opublikowany przez Magda Gessler na 22 marca 2018
Dziś - jak poinformowała na Facebooku Magda Gessler - jest już prawomocne orzeczenie w tej kwestii. Sąd Najwyższy uznał kasacje wniesione przez przedstawiciela hotelu Dolina Charlotty za oczywiście bezzasadne. "Buziaki dla mec. Giertycha" – napisała Gessler, dziękując prawnikowi, który prowadził jej sprawę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy