Youtuber "Gural" zatrzymany przez policję. Odpowie za "szereg skrajnie kontrowersyjnych przestępstw"

Youtuber "Gural" został zatrzymany przez policję.
Youtuber "Gural" został zatrzymany przez policję. Fot. facebook.com/osrodek.monitorowania
Poznańska policja zatrzymała 29 marca youtubera "Gurala". 21-letni mężczyzna jeszcze w piątek usłyszy zarzuty dotyczące m.in. namawiania nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą internetową.

O zatrzymaniu mężczyzny poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji młodszy inspektor Andrzej Borowiak. – Mężczyzna został zatrzymany w czwartek w godzinach popołudniowych w Poznaniu przez policjantów z komisariatu Poznań Północ. Dziś (30 marca – przyp. red.) ma dojść do przesłuchania mężczyzny i przedstawienia mu zarzutów. Materiał dowodowy wskazuje na to, że popełnił on szereg różnych skrajnie kontrowersyjnych przestępstw i wykroczeń, które w naszej ocenie, w ocenie prokuratorów, zasługują na zarzuty i odpowiedzialność przed sądem – powiedział Borowiak.
Kim jest "Gural"?
"Gural" to popularny 21-letni youtuber, który miał tysiące subskrybentów. Na swoim kanale podczas audycji na żywo namawiał nastoletnie dziewczynki do rozbierania się przed kamerami. Mężczyzna oszukiwał rozmówczynie, twierdząc, że jego transmisje są prywatne, a tymczasem były one oglądane przez tysiące osób. Jedną z dziewczynek była 13-latka, która nie chciała rozebrać się przed kamerą. Youtuber życzył jej wówczas, by została zgwałcona.

"Gural" już niejednokrotnie odnosił się nieprzyzwoicie do swoich nastoletnich fanek. "Będziesz ru***na ostro jak Sasha Grey (była popularna aktorka porno – przyp. red.) czy "chcesz poskakać na ch**u?" to tylko dwa przykłady tego, co można było usłyszeć na jego kanale.

Kiedy jednak zrobiło się głośno na temat "Gurala", youtuber zaczął się tłumaczyć. "Jeśli chodzi o sprawę dziewczyny, której życzyłem źle, to też przepraszam. Nie powinienem był w ogóle odpowiadać na jej zaczepkę słowną. Ja jednak wybrałem drogę, aby ją wyzwać tak, jak ona pierwsza zaczęła obrażać mnie. Czasami mnie ponosi i często tego żałuję. Jak każdy człowiek żałuję niektórych swoich błędów" – usprawiedliwiał się "Gural".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.