"Odszkodowanie za tolerowanie homoseksualizmu". Prawicowiec z Częstochowy wzywa gejów do zapłaty na rzecz Radia Maryja

Młody prawicowiec z Częstochowy wzywa homoseksualistów do wpłaty odszkodowania dla Radia Maryja.
Młody prawicowiec z Częstochowy wzywa homoseksualistów do wpłaty odszkodowania dla Radia Maryja. Fot. Wojciech Kardas / Agencja Gazeta
Co łączy hipisów, papieża Franciszka i Roberta Biedronia? Na pewno to, że ich wysiłki na rzecz tolerancji seksualnej nadal nie znajdują odzewu w pewnych środowiskach... Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doniósł właśnie o kolejnym zatrważającym przejawie homofobii w Polsce.

Mamy 2018 rok. XXI wiek. To tak w kwestii przypomnienia, ponieważ mentalnie niektórzy chyba zatrzymali się gdzieś w połowie minionego stulecia. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował na swoim fanpage'u kuriozalną akcję młodego częstochowianina, dla którego homoseksualizm jest chorobą.

Jakub Rosiński nie chce leczyć homoseksualizmu. Częstochowski prawicowiec wpadł na jeszcze większy absurd. Wzywa on polskich homoseksualistów do zapłaty "odszkodowania za tolerowanie choroby" na rzecz... Radia Maryja.
"Zobowiązuję pana do wpłaty odszkodowania dla Polaków i Katolików za tolerowanie pana choroby w kwocie 500 zł rocznie na Radio Maryja" - czytamy w treści wiadomości wysyłanej przez Rosińskiego do homoseksualistów. Ciekawy jest również jej tytuł, który brzmi "Faktura za odszkodowanie dla wszystkich Polaków za tolerowania oglądania dewiantów". Nie dało się po polsku...?

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zawiadamia prokuraturę o próbie wyłudzenia pieniędzy oraz nękania osób z powodu ich przekonań i preferencji. Sprawcy takiego przestępstwa grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: Facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...