To nie są dobre wiadomości dla Tadeusza Rydzyka. Widzowie Telewizji Trwam zadali duży cios jego stacji

Wyniki oglądalności Telewizji Trwam to bardzo niemiła niespodzianka dla Tadeusza Rydzyka.
Wyniki oglądalności Telewizji Trwam to bardzo niemiła niespodzianka dla Tadeusza Rydzyka. Fot. Michał Łepecki / Agencja Gazeta
Widzowie telewizyjni to bardzo kapryśna grupa. Przekonał się o tym ojciec Tadeusz Rydzyk, który nie może być zadowolony z ostatnich wyników swojej stacji. Oglądalność Telewizji Trwam poleciała na łeb na szyję i wyprzedziła ją nawet TVP Historia.


Telewizja Trwam w bardzo szybkim tempie traci widzów. Jak podał branżowy portal Wirtualnemedia.pl, w ubiegłym roku średnia oglądalność minutowa TV Trwam wynosiła 33,4 tys. widzów. A to spadek o 29,4 proc. Udział stacji w rynku telewizyjnym zmalał z kolei o 0,21 pkt proc., do 0,52 proc. To jeden z najniższych wyników oglądalności stacji toruńskiego redemptorysty od dłuższego czasu. Co ciekawe, wyższe wyniki notują choćby takie stacje jak TVP Historia (38,2 tys. widzów) czy Polo TV (46,6 tys. widzów). Dane pochodzą z corocznego sprawozdania KRRiT, a oparte są na badaniach firmy Nielsen.

To jednak nie jedyne zmartwienie Tadeusza Rydzyka. W "Konwoju Wstydu", który dzięki politykom Platformy Obywatelskiej prezentuje kwoty, jakie osoby związane z rządem PiS otrzymały w ramach nagród i dotacji, znalazło się także nazwisko duchownego z Torunia. Jeden z billboardów sugerował, że Rydzyk "wziął 94 mln zł dotacji" od PiS. – To jest zwykłe kłamstwo (...) Fundacja Lux Veritatis nie otrzymała żadnych prezentów od rządu – stwierdził w "Naszym Dzienniku" Rydzyk. Przy tej okazji, redemptorysta opowiedział historię ostrzeżenia jakie dał mu tajemniczy szwajcarski ksiądz.

źródło: Wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...