To nie koniec sprawy Miłosza Pawłowskiego i pobicia. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie

W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym ma być słychać trenera oskarżonego o skatowanie swojej partnerki.
W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym ma być słychać trenera oskarżonego o skatowanie swojej partnerki. Fot. facebook.com/miloszpawlowski
W internecie pojawiło się nagranie, które rzuca nowe światło na osobę Miłosza Pawłowskiego, który miał dotkliwe pobić swoją partnerkę Katarzynę Dziedzic – podaje "Fakt". Jest na nim mowa o "łamaniu żuchwy" i "urżnięciu łba".

Przypomnijmy, zdjęcia zmasakrowanej twarzy 26-latniej Katarzyny Dziedzic, która miała zostać dotkliwie pobita przez znanego w Trójmieście trenera personalnego, obiegły w poniedziałek media społecznościowe. Kobieta ma pękniętą czaszkę, rozcięty łuk brwiowy, posiniaczoną twarz i złamany nos. Dwa dni później na Facebooku pojawił się film, na którym Miłosz Pawłowski broni się przed zarzutami i zapowiada, że udowodni swoją niewinność w sądzie.

Jednak to nie koniec doniesień o przemocy, jaką miał stosować Pawłowski. Portal fakt24.pl twierdzi, że dotarł do nagrania (można je zobaczyć tutaj), na którym trójmiejski trener odgraża się, ze zrobi kobiecie krzywdę. Usłyszeć tam można o "łamaniu żuchwy", "skręceniu karku" czy "urżnięciu łba". Jak informuje informator tabloidu, na nagraniu słychać właśnie Miłosza P., a nagranie miało służyć za materiał dowodowy w śledztwie, które toczyło się przeciwko 36-letniemu trenerowi.
To nie pierwsza tego typu sprawa dotycząca trójmiejskiego trenera. W przeszłości prokuratura prowadziła postępowania wobec Pawłowskiego. Chodziło o kierowania gróźb karalnych i naruszenia czynności narządów ciała oraz o unikanie płacenia alimentów.

źródło: fakt24.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...