Wrocław: cieżko pobity pilot wojskowy. Jednym ze sprawców miał być lekarz szpitala, do którego trafił

Pilot wojskowy Krzysztof Miko został ciężko pobity we Wrocławiu. Jednym z podejrzanych jest lekarz ze szpitala do którego trafił.
Pilot wojskowy Krzysztof Miko został ciężko pobity we Wrocławiu. Jednym z podejrzanych jest lekarz ze szpitala do którego trafił. Fot. facebook.com/krzysztof.miko.94
29-letni Krzysztof wraz ze swoim kolegą z jednostki mieli zostać zaczepieni i zaatakowani przez trzech mężczyzn. Jednym z podejrzanych o pobicie jest Wiktor B., lekarz z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. A właśnie tam leczony jest ciężko pobity pilot – podaje polsatnews.pl.

Do pobicia miało dojść 25 marca, gdy Krzysztof wraz ze swoim kolegą Radkiem wracali z wieczoru kawalerskiego. Tuż po północy obaj mężczyźni opuścili lokal. Chwilę później wyszli stamtąd pozostali uczestnicy imprezy i szli kilkadziesiąt metrów za nimi. Na ul. św Antoniego Krzysztof M. i jego kolega zostali zaczepieni przez trzech nieznajomych mężczyzn. A poszło o... czerwoną czapkę.

– Poszło o czerwoną czapkę, którą miał na głowie Radek. Zaczepił ich Wiktor B., jak się później okazało, lekarz – powiedziała portalowi polsatnews.pl siostra pobitego Krzysztofa M. – Brat i jego kolega nie zareagowali, chcieli spokojnie odejść. Wtedy drugi z mężczyzn nagle uderzył Krzysia tak, że padł nieprzytomny na ziemię. Potem uderzył Radka, który również upadł. Leżącego brata zaczął kopać w głowę Wiktor B. Dołączył do niego trzeci z napastników Robert K., który kopał Radka – dodaje pani Katarzyna. Na miejsce bijatyki dobiegli pozostali uczestnicy spotkania, ale po krótkiej szamotaninie, napastnicy uciekli.
Sprawcy zostali zatrzymani, postawiono im zarzuty udziału w bójce, ale sąd nie dopatrzył się groźby mataczenia i... zwolnił ich do domu. 29-letni pilot przeszedł operację głowy. Do tej pory jest w śpiączce farmakologicznej. Jak na ironię, Wiktor B. zatrudniony jest w szpitalu, do którego trafili pobici mężczyźni. Lekarz ma zakaz pozyskiwania informacji medycznych dotyczących pacjenta, rozmów z lekarzami i rodziną pacjenta.

źródło: polsatnews.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...