Radosław Majdan gospodarzem programu w Telewizji Rolniczej

Radosław Majdan
Radosław Majdan Fot. Radosław Jóźwiak / Agencja Gazeta
Radosław Majdan został gospodarzem telewizyjnego show "Getbol Elita". To nowy program piłkarski w TVR (Telewizja Rolnicza). Były bramkarz m.in. Wisły Kraków i Pogoni Szczecin nie narzeka na brak zajęć.Co robiliście wczoraj o godzinie 20.35? Zapewne oglądaliście program telewizyjny Radosława Majdana w TVR (Telewizja Rolnicza). Jeśli nie, żałujcie. To był premierowy odcinek audycji "Getbol Elita", prowadzonej przez byłego bramkarza reprezentacji Polski. Jego gościem był m.in. piłkarz Warty Poznań Michał Ciarkowski.


Obaj panowie rywalizowali ze sobą w nowej grze sportowej Getbol. Podobno to lepsze od piłki nożnej!

Getbol to nowa dyscyplina sportowa. Istnieje od 2002 roku. "Ma szansę stać się bardzo popularną i rozpoznawalną grą. Dlaczego? Powód jest prosty - getbol jest podobny do piłki nożnej, ale... znacznie bardziej ciekawy i emocjonujący, tutaj akcja rozgrywa się bardzo szybko. Standardowo, bramki są dwie, a piłka jedna. Zawodnicy do gry używają przeważnie nóg, wszelkie zagrania rękami są zabronione. Oczywiście, przeciwnicy muszą strzelić jak najwięcej goli, czyli "wysłać piłkę w światło bramki".

Ci, którzy wczoraj mieli okazję oglądać premierowy odcinek "Getbol Elita", w oczekiwaniu na niego, mogli spędzić czas oglądając inne propozycje TRV poprzedzające show Majdana. Kolejno pokazywano we wtorek : "Kulturolnik", "Rolnictwo na świecie", "Akademia Farmera - Nauka poszła w pole" oraz "Agroturystyka, czym chata bogata".

Radosław Majdan pełni ostatnio coraz więcej funkcji. W czasie największego rozkwitu swojej piłkarskiej kariery nie był aż tak rozchwytywany. Prawdziwe życie zaczął dopiero na sportowej emeryturze. To jedyny piłkarz w Polsce, który tak skutecznie potrafi połączyć zamiłowanie do piłki z rolą celebryty

Zobacz, co robią sportowcy po zakończeniu kariery

W Polonii Warszawa był m.in rzecznikiem prasowym. Od paru sezonów jest zaś trenerem bramkarzy "Czarny Koszul". Jego pozycja w klubie musi być bardzo silna. Powód? Właściciel Polonii Józef Wojciechowski nie należy do najbardziej cierpliwy szefów - co kilka kolejek zwalnia kolejnego śmiałka, który odważył się objąć fotel trenera zespołu, ale nie podołał zadaniu walki o Mistrzostwo Polski. Kolejni szkoleniowcy odchodzą, ale trener bramkarzy, który zawsze jest jednym z ich współpracowników, zostaje.

Kto powinien bronić polskiej bramki na Euro?

O tym, że Majdan zna się na piłce, wiemy od dawna. Wiedzą o tym także szefowie TVP, którzy od jakiegoś czasu zapraszają go do komentowania spotkań piłkarskiej reprezentacji Polski.

Majdan równie dobrze, jak w środowisku sportowym, czuje się w świecie celebrytów. Związek z Dorotą "Dodą" Rabczewską sprawił, że stał się szeroko rozpoznawalny. Jest pierwszym bramkarskim trenerem na świecie, który ma własne perfumy "Vabun". Nazwa ta ma głębszy sens - w języku Indian oznacza podobno przejście do kolejnego etapu.

- Zapach, który na rynek wypuszcza Radek, jest przeznaczony dla ludzi aktywnych zawodowo. Będzie bardziej męsko-uwodzicielski. Zapach męski jak Radek - tłumaczy w wywiadzie dla "Super Expressu" menadżer piłkarza, Marcin Szczutkowski. Macie już perfumy Majdana?

O gwiazdach w reklamach

Program w Telewizji Rolniczej to nie pierwszy kontakt piłkarza ze "szklanym ekranem". Od kwietnia będzie jednym z jurorów nowego programu Marcina Dańca w TVP 1 "Daniec z gwiazdami, czyli Euro show" .Głównym tematem poruszanym przez gospodarza i jego gości będą zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie. Z kolei w telewizyjnej Dwójce Majdana będziemy mogli niedługo podziwiać na planie serialu "Piąty Stadion". Niestety, tylko gościnnie.

Były zawodnik był także ostatnio, obok Elżbiety Zapendowskiej, honorowym patronem konkursu na polską piosenkę Euro 2012. Rywalizację wygrał zespół Imish z utworem "Euro Hymn".

Sam Majdan jest chyba świadom swojej bogatej biografie. Ostatnio wyznał, że zamierza napisać o sobie książkę. Pytanie tylko, czy znajdzie na to czas.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Radziecki sprzęt i brak śpiworów. Żołnierz opisuje, co zobaczył w wojsku: "Nie wiedziałem, że jest aż tak źle"
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"