Jaki próbował dopiec Trzaskowskiemu. Internauci szybko zwrócili uwagę na istotny szczegół

Patryk Jaki jest jednym z polityków, który PiS bierze pod uwagę do wystawienia w wyścigu o fotel prezydenta Warszawy.
Patryk Jaki jest jednym z polityków, który PiS bierze pod uwagę do wystawienia w wyścigu o fotel prezydenta Warszawy. Fot. Roman Rogalski / Agencja Gazeta
Prawo i Sprawiedliwość ma dylemat, kto powinien kandydować w wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy. Póki co rozważani są i Patryk Jaki, i Michał Dworczyk, lecz w ostatnich sondażach każdy z nich przegrałby z kandydatem PO, Rafałem Trzaskowskim. Ostatnio na Twitterze Jaki próbował dopiec Trzaskowskiemu, lecz m.in. dziennikarz "Rzeczpospolitej" wskazał, że wiceminister sprawiedliwości sam sobie strzelił samobója.

"To symboliczne, że kandydat na prezydenta Warszawy i liderzy PO i N występują na tle biurowców, symboli rządów deweloperów. Pokazali dla kogo ma być Warszawa Platformy Obywatelskiej" – napisał na swoim Twitterze Patryk Jaki.
Tweet Jakiego szybko został dostrzeżony m.in. przez dziennikarza "Rzeczpospolitej" Jacka Nizinkiewicza, którzy wskazał, że choć poseł klubu Prawa i Sprawiedliwości i wiceminister sprawiedliwości zarzuca Rafałowi Trzaskowskiemu występowanie na tle wieżowców, to sam chwali się bardzo podobną fotografią z warszawskimi drapaczami chmur. Rzecznik PO Jan Grabiec skomentował całą sytuację jako symboliczną, bowiem - jak stwierdził - "Patryk Jaki pisze głupoty, byleby tylko przyłożyć PO".
Konto na YouTube
Kinga Gajewska, posłanka Platformy Obywatelskiej, zwróciła ostatnio na inny fakt związany z osobą Patryka Jakiego. Chodzi o chwalebny wobec ministra kanał na YouTubie o nazwie "Patryk Jaki", gdzie można znaleźć tytuły w rodzaju "Patryk Jaki zmasakrował" i "Patryk Jaki stawia do pionu Francuzów! TO TRZEBA ZOBACZYĆ". Choć Jaki zastrzegł, że konto jest nieoficjalne i prowadzą je fani, to poseł podaje do niego linki na swoich oficjalnych profilach.
źródło: wprost.pl
Trwa ładowanie komentarzy...