"Napaść takiego czegoś na dziecko". Pawłowicz i Brudziński grzmią, Rafalala odpowie za atak na nastolatkę

Rafalala odpowie za zaatakowanie nastolatki.
Rafalala odpowie za zaatakowanie nastolatki. Fot. oficjalny blog Rafalali
Znany warszawski transwestyta zaatakował nastolatkę po tym, jak ta rzekomo miała się śmiać z jego wyglądu. Rafalala nagrał całą sytuację i opublikował je w sieci. Teraz grożą mu konsekwencje prawne. Politycy Joachim Brudziński i Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach skomentowali zachowanie Rafalali.

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński zapewnił, że trwają czynności policji w sprawie ostatniej napaści Rafalali. – Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi, jeżeli łamie prawo – napisał na Twitterze Joachim Brudziński.
Głos zabrała także poseł Krystyna Pawłowicz." Czy nienormatywni obyczajowo mogą wytłumaczyć niejakiemu Rafałowi ze spuchniętym od botoksu ust pąkowiem, że napaść takiego czegoś na DZIECKO, zastraszanie i filmowanie napaści to argument za STANOWCZĄ walką z takimi zbokami? Co jest, przeproście za niego!" – powiadomiła Krystyna Pawłowicz w popularnym serwisie.

Rafalala atakuje nastolatkę
Przypomnijmy, że znany warszawski transwestyta zaatakował nastolatkę po tym, jak ta rzekomo miała się śmiać z jego wyglądu. Rafalala nagrał całą sytuację i opublikował je w internecie. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że jest tylko człowiekiem.
Na nagraniu wypełnionym masą wulgaryzmów słyszymy, jak transwestyta krzyczy na nastolatkę. Padają zdania w stylu: "Co Cię k**wa śmieszy we mnie". W pewnym momencie Rafalala oblewa dziewczynkę jakimś napojem i rzuca słowa "przyjemnie k**wa?". Choć wyraźnie przerażona nastolatka zaczyna wielokrotnie przepraszać, to jeszcze przez jakiś czas Rafalala kontynuuje słowną tyradę.
Po tym, jak nagranie z dziewczyną się urywa, widzimy Rafalalę jedzącego zupę. W tej części tłumaczy się ze swojego zachowania. – Jestem impulsywna, nie jestem robotem – przekonuje Rafalala. – Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat, bez żenady śmieje się w twarz dorosłej osobie, to niech liczy się z konsekwencjami swojego zachowania – ocenił sytuację Rafalala.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...