Wieki sukces polskiej firmy. Zostali sponsorem słynnego Turnieju Czterech Skoczni!

Firma 4F jest m.in. oficjalnym sponsorem dwukrotnego zwycięscy Turnieju Czterech Skoczni Kamila Stocha i innych polskich skoczków narciarskich.
Firma 4F jest m.in. oficjalnym sponsorem dwukrotnego zwycięscy Turnieju Czterech Skoczni Kamila Stocha i innych polskich skoczków narciarskich. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
To jedna z najbardziej pozytywnych informacji sportowych ostatnich miesięcy. Popularny polski producent odzieży sportowej, marka 4F została nowym sponsorem Turnieju Czterech Skoczni. Firma podpisała kontrakt na cztery lata, który będzie obowiązywał do sezonu 2021/2022. Zastąpiła dotychczasowego sponsora Audi.

Jak doskonale wiadomo, Turniej Czterech Skoczni w ostatnich dwóch latach był szczególnie udany dla nas, bowiem zwycięzcą obu edycji był Kamil Stoch. Zatem sukces polskiej firmy, która podpisała kontrakt z Niemiecką i Austriacką Federacją Narciarską (DSV i OSV), tym bardziej może cieszyć.

– Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem Turnieju Czterech Skoczni. Oprócz naszych istniejących partnerstw, Turniej Czterech Skoczni, jako najbardziej prestiżowe wydarzenie w skokach narciarskich, jest dla nas idealną platformą do promowania naszej marki w całej Europie. To partnerstwo odzwierciedla nasze plany i ambicje, aby stać się znaną marką na całym świecie – powiedział Igor Kaja, prezes zarządu firmy OTCF, która jest właścicielem marki 4F.
Logo firmy
Kontrakt mówi, że logo 4F zostanie włączone w oficjalne logo Turnieju Czterech Skoczni. Na tym się jednak nie skończy, bowiem pojawi się także na tablicach LED na wieży trenerów i platformie skoków oraz bramie wejściowej. Co więcej, logo 4F będzie również widniało na numerach startowych zawodników startujących w konkursie w Bischofshofen oraz na ściance, przy której wręczane są nagrody.

Historia firmy
Firma 4F zaistaniała w polskich skokach narciarskich w sezonie 2007/2008, gdy stała się oficjalnym partnerem polskiego związku narciarskiego. Od 2008 współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, przygotowując kolekcje na igrzyska letnie oraz zimowe. 4F dostarczyła kolekcje olimpijskie podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver w 2010, w Soczi w 2014, a także w Pjongczang, które odbyły się w tym roku. Co ciekawe, na tegorocznych igrzyskach w ich ubraniach występowali sportowcy m.in. z Grecji i Łotwy. Ubrania marki 4F nosił także wybitny serbski tenisista Novak Djokovic.


źródło: "sport.pl"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...