Marek Kondrat wraca na ekrany. Czy serialowy hit TVP przyciągnie miliony widzów?

Marek Kondrat znów jako komisarz Halski będzie gościł na ekranach telewizorów. TVP poddała stare taśmy cyfrowej obróbce, emisja pierwszego odcinka już w maju.
Marek Kondrat znów jako komisarz Halski będzie gościł na ekranach telewizorów. TVP poddała stare taśmy cyfrowej obróbce, emisja pierwszego odcinka już w maju. Fot. Marek Świerczyński/Agencja Gazeta
Ten serial przed laty przyciągał tłumy przed telewizory. Widzowie śledzili losy komisarza Halskiego, jego zmagania z mafią narkotykową budziły prawdziwe emocje. Teraz Marek Kondrat powraca, "Ekstradycja" po cyfrowej obróbce już za dwa tygodnie zagości na ekranach telewizorów.

To nie był miś na miarę naszych czasów i możliwości. Serialowy komisarz Halski nie przypominał w niczym kapitana Sowy na tropie, to był gliniarz z krwi i kości, który pił, palił, a jak trzeba było to w zęby dać potrafił. Serial "Ekstradycja" przyciągał przed ekrany Polaków i dorosłych, i nastolatków. O ile rodzice pozwolili oglądać, bo tam i narkotyki były, i golizny nie brakowało.

Teraz "Ekstradycja" powraca na ekrany TVP. Marek Kondrat, który wcielił się w rolę komisarza Halskiego będzie bawił widzów swoimi przygodami już od 11 maja. Taśmy zostały odświeżone i poddane cyfrowej obróbce, dzięki czemu należy spodziewać się lepszej jakości i bardziej realistycznych efektów specjalnych. Na razie poprawiono pierwszych sześć odcinków składających się na pierwszy sezon, trwają prace nad drugim sezonem, zakończenie prac spodziewane jest na jesieni.

źródło: press.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...