Teraz jeszcze Biedroń śmieje się z Patryka Jakiego. Komiczny wpis polityka na Facebooku

Robert Biedroń odniósł się do spotu Patryka Jakiego.
Robert Biedroń odniósł się do spotu Patryka Jakiego. fot. Dawid Chalimoniuk/Agencja Gazeta
Pierwszy spot Patryka Jakiego przed jego starciem z Rafałem Trzaskowskim w Warszawie przechodzi powoli do historii politycznej nieudolności. Po wpadce z czeską Pragą i zdjęciami "warszawiaków" internauci masowo nabijają się z kandydata PiS. Nie oszczędził go na Facebooku Robert Biedroń.

"Warszawskie Włochy są przepiękne o tej porze roku!" - napisał Biedroń na Facebooku, dodał zdjęcie Wenecji i oparzył to hasztagiem #WarszawaJakiego.

Warszawskie Włochy są przepiękne o tej porze roku! ? #WarszawaJakiego

Opublikowany przez Robert Biedroń 29 kwietnia 2018
Jak odkryła jedna z internautek, zdjęcia uśmiechniętych kobiet, mężczyzn i dzieci użytych w spocie wyborczym Patryka Jakiego nie przedstawiają warszawiaków. Fotografie pochodzą z niemieckich stockowych agencji fotograficznych, gdzie każdy może się zalogować i pobrać zdjęcie szczęśliwej rodziny albo wielbłądów maszerujących po pustyni.

To nie pierwsza wpadka odkryta przez internautów. Już wcześniej zauważyli w spocie przygotowanym dla Patryka Jakiego to, że rolę warszawskiej Pragi zagrała Praga... czeska. Ot, drobna pomyłka. Internauci zastanawiają się teraz, jakie jeszcze niespodzianki przygotują sztabowcy Jakiego w nadchodzącej przyszłości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...