Facebook wprowadza kolejne zmiany. Będziemy mogli zadbać o swoją prywatność i... randkować

Mark Zuckerberg zapowiada nowe narzędzie do ochrony danych na Facebooku. Ma się pojawić też dodatkowa usługa w postaci serwisu randkowego.
Mark Zuckerberg zapowiada nowe narzędzie do ochrony danych na Facebooku. Ma się pojawić też dodatkowa usługa w postaci serwisu randkowego. Fot. 123rf/zdjęcie seryjne
Mark Zuckerberg zapowiada zmiany na Facebooku. Obok ulepszonych narzędzi do ochrony prywatności pojawi się także nowość, która powinna spodobać się wszystkim singlom. Portal społecznościowy zostanie wzbogacony o serwis randkowy.

Mark Zuckerberg zapowiada zmiany w popularnym portalu społecznościowym. Na Facebooku ma się pojawić narzędzie poprawiające ochronę prywatności. To "czysta historia", dająca możliwość skasowania historii przeglądania. – Ta funkcja pozwoli użytkownikowi skasować informacje swojego konta i wyłączyć możliwość przechowywania informacji powiązanych z jego kontem" – napisał na swoim profilu Zuckerberg. Ta zapowiedź ma związek z aferą dotyczącą wycieku danych milionów użytkowników Facebooka. Nowe narzędzie ma być gotowe być może już za kilka miesięcy.
Wraz z nim ma się pojawić absolutna nowość, która powinna spodobać się wszystkim singlom szukających swojej drugiej połowy. "Na Facebooku jest 200 milionów osób, które uważają się za singli, więc wyraźnie jest tu coś do zrobienia" – zauważył na Facebooku Mark Zuckerberg. Jak informuje agencja Reutersa, ma to być usługa opcjonalna. Jeszcze nie wiadomo, kiedy ikona czerwonego serduszka pojawi się na Facebooku.

źródło: Reuters
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...