Rozenek pochwaliła się zdjęciem z Dubaju. To, co na nim robi z rodziną, oburzyło internautów

Małgorzata Rozenek pochwaliła się majówką w Dubaju.
Małgorzata Rozenek pochwaliła się majówką w Dubaju. Fot. instagram.com / m_rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pochwalili się na Instagramie majówką spędzoną w Dubaju. Celebryci spodziewali się przychylnych komentarzy, ale internauci nie zostawili na obydwojgu suchej nitki. Wszystko dlatego, że popularna para zrobiła sobie zdjęcia w towarzystwie delfina.


"Staramy się z rodziną bardzo starannie wybierać miejsca, które odwiedzamy ze zwierzętami. Do Atlantis, The Palm ( luksusowy, pięciogwazdkowy kompleks hotelowy w Dubaju – przyp. red.) często trafiają delfiny, które na wolności nie miałyby szans" – osłabione, zranione. Tutaj czeka na nie profesjonalna opieka i ludzie, którzy wkładają naprawdę ogromne serce w to, by żyło im się tutaj dobrze" – napisała Małgorzata Rozenek i opatrzyła wpis fotografią, gdzie z resztą rodziny bawi się z delfinem Lennoxem.
To nie przekonało jednak internautów, którzy skrytykowali Rozenek. "Przydałoby się trochę wiedzy i empatii. Proszę zapoznać się z praktykami, którymi delfiny są zmuszane do takich zachować jak te w parku rozrywki. Na przykład w Japonii urządzana jest doroczna rzeź delfinów, młode osobniki są odławiane i transportowane do parków wodnych, gdzie są wykorzystywane do bestialskich praktyk. Nie muszę przypominać, że pluskanie z ludźmi to dla nich żadna rozrywka, ale podobno z głodu robi się wszystko" – skomentowała internautka. "Najważniejsze, że kasa Arabom się zgadza. Myślałam, że Pani kocha zwierzęta" – dodała inna użytkowniczka Instagrama. "Dokładnie, miałam tak samo jakieś 7 lat temu. Przeżycie wtedy było wspaniałe, ale dziś się tego wstydzę" – przekonywała kolejna.

Przypomnijmy, że Dubaj kojarzy się ostatnim czasy wielu z książką "Dziewczyny z Dubaju", w której Piotr Krysiak pisze o Polkach, które za pieniądze świadczyły praktyki seksualne szejkom. Polecamy nasz wywiad z autorem "Dziewczyn z Dubaju".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Macierewicz otworzył obrady. Nie powitał byłych prezydentów
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction