Gawłowski zabrał głos ws. agencji towarzyskiej w mieszkaniu. Chce wypowiedzieć umowę najmu

Stanisław Gawłowski wydał oświadczenie ws. agencji towarzyskiej w wynajmowanym mieszkaniu.
Stanisław Gawłowski wydał oświadczenie ws. agencji towarzyskiej w wynajmowanym mieszkaniu. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Poseł Platformy Obywatelskiej wypowiedział się w sprawie agencji towarzyskiej w wynajmowanym mieszkaniu. – Kategorycznie stwierdzam, że nie miałem żadnej wiedzy, aby w wynajmowanym mieszkaniu świadczone były przez najemcę usługi "wątpliwe moralnie" – napisał w oświadczeniu przeczytanym dziennikarzom przez jego pełnomocnika.


Oświadczenie przeczytał Rafał Wiechecki po tym jak widział się z nim w areszcie śledczym w Szczecinie. Gawłowski napisał, że "umowa najmu została zawarta ponad dwa lata temu z kobietą w średnim wieku, która prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług gastronomicznych". Dochody miały być opodatkowane i ujawnione w oświadczeniach majątkowych. Poinformował, że zamierza rozwiązać umowę z najemcą mieszkania "w celu transparentności".

Radio Szczecin podało, że poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław Gawłowski miał dochodowy biznes w centrum Szczecina. Miał wynajmować apartament pod agencję towarzyską i zarabiać na tym duże pieniądze. Od początku wiele wskazywało, że właściciele mogli nie wiedzieć, co dzieje się w ich wynajmowanym mieszkaniu.

– Proszę pana, właściciele naprawdę nic nie wiedzieli. Szczerze i z ręką na sercu panu mówię. Ja tu cichutko wszystko robiłam – powiedziała lokatorka mieszkania państwa Gawłowskich w rozmowie z portalem Onet.

źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...