"Masa" zatrzymany przez policję! Bardzo poważne zarzuty

Masa został zatrzymany przez policję.
Masa został zatrzymany przez policję. Fot. Fot. Piotr Skórnicki / Agencja Gazeta
Jarosław S. (pseudonim "Masa") został zatrzymany 16 maja przez funkcjonariuszy łódzkiego Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Śledztwo dotyczy m.in. wyłudzania kredytów i pożyczek, a także korupcji – poinformowało TVP Info.

Skruszony gangster mafii pruszkowskiej, jak i pozostali zatrzymani usłyszą zarzuty wyłudzenia kredytów i pożyczek na łączną kwotę ponad 668 tys. zł w ośmiu bankach na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.
Co więcej, śledczy ustalili, że "Masa" i jego współpracownicy mieli wręczać i przyjmować łapówki. We wszystko zamieszani byli urzędnicy "w celu zapewnienia ich pomocy i przychylności w zakresie podejmowanych z urzędu lub z ich inicjatywy czynności służbowych oraz powoływaniu się na wpływy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i pośrednictwie w załatwieniu sprawy naboru do służby w Policji, a także składania fałszywych zeznań".

TVP Info podaje, że w trakcie śledztwa zgromadzono ogromną ilość podsłuchów, zdjęć i materiałów wideo z inwigilacji podejrzanych. Wszystkie materiały mają stanowić mocny dowód przeciwko zatrzymanym.

źródło: TVP Info
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...