Najlepszy komentarz do książęcego ślubu Harry'ego i Meghan? Chyba nikt nie przebije... Zdzisława Kręciny

Na temat ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle wypowiedział się nawet... Zdzisław Kręcina.
Na temat ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle wypowiedział się nawet... Zdzisław Kręcina. For. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta
Najważniejsze w ostatnim czasie wydarzenie na brytyjskim dworze postanowił skomentować znany prawie każdemu legendarny działacz PZPN-u, który przez lata zasiadał we władzach futbolowego związku. Tak, głos w sprawie książęcego ślubu zabrał sam Zdzisław Kręcina. W swoim niepowtarzalnym stylu.

"Książę Harry ma łatwą do zapamiętania datę ślubu. To dzień, w którym Klub z Niecieczy, po raz pierwszy w historii,opuścił szeregi Ekstraklasy" – to wpis Zdzisława Kręciny, który nie zawahał się skomentować ślubu księcia Harry'ego i Megan Markle. I nie zawahał się tego zrobić w iście piłkarsko-związkowym stylu.
Jednak na humorze byłego działacza PZPN nie poznali sie inii użytkownicy Twittera i złośliwe zaczęli sugerować, że Kręcina może być pod wpływem alkoholu. Pojawiły się także porównania do głośnych wpadek Ryszarda Petru.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad autentycznością twitterowego konta Zdzisława Kręciny, spieszymy z przypomnieniem. Legendarny sekretarz PZPN niedawno założył konto na Twitterze. Pierwszy jego wpis to krótki powitalny filmik. "Po kilku latach obserwacji moich nieoficjalnych kont na Twitterze, przyszedł czas na to jedno jedyne prawdziwe: Kręcina Zdzichu" – tłumaczył działacz PZPN.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...