Jon Snow i Ygritte są parą także poza "Grą o tron". Kit Harrington i Rose Leslie wezmą ślub już za miesiąc

Kit Harrington i Rose Leslie są parą nie tylko w "Grze o tron". Wezmą ślub już 23 czerwca.
Kit Harrington i Rose Leslie są parą nie tylko w "Grze o tron". Wezmą ślub już 23 czerwca. Fot. Facebook / Ygritte
Serialowa zakazana miłość na dobre połączyła Jona Snow i Ygritte. Odtwórcy ról - Kit Harrington i Rose Leslie planują ślub na 23 czerwca. Ceremonia ślubna aktorów serialu "Gra o tron" odbędzie się na szkockim zamku.

W przypadku miłości Kita Harringtona i Rose Leslie życie przyniosło lepsze zakończenie niż serialowa rzeczywistość "Gry o tron". Na ekranie przeszyta strzałą Ygritte umiera w ramionach ukochanego Jona Snowa. W prawdziwym życiu bierze z nim ślub na zamku w szkockim regionie Aberdeenshire.
Uroczystość została zaplanowana na 23 czerwca 2018. Prawdopodobnie odbędzie się na zamku w West Garioch, który jest własnością ojca Rose - Sebastiana Leslie.

Na nowe odcinki "Gry o tron" fani będą musieli poczekać do kwietnia przyszłego roku. Emisja ósmego sezonu serialu rozpocznie się w kwietniu 2019. Finalny sezon będzie liczył 6. odcinków. Każdy z nich ma trwać dłużej niż zazwyczaj. Reżyserami epizodów będą David Benioff, D.B. Weiss (twórcy oraz showrunnerzy serialu), David Nutter i Miguel Sapochnik.

źródło: Vogue
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...