Znaleziono zakrwawioną koszulę w domu wnuka Lecha Wałęsy. Do kogo należała?

Bartłomiej, wnuk Lecha Wałęsy, został pod koniec tygodnia zatrzymany przez policję.
Bartłomiej, wnuk Lecha Wałęsy, został pod koniec tygodnia zatrzymany przez policję. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Bartłomiej W., wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy, został aresztowany przez sąd w Gdańsku na trzy miesiące. Sprawa dotyczy pobicia szwedzkich turystów i napaści na licealistów. Grozi mu za to do 12 lat więzienia. Pojawiły się nowe doniesienia: policja miała znaleźć w domu W. zakrwawioną koszulę.

Bartłomiej W. miał uderzać pałką Szwedów. – Z ustaleń śledczych wynika, że trzech młodych mężczyzn zaatakowało dwóch obywateli Szwecji i wykorzystując ich stan bezbronności okradli jednego z nich, zabierając mu telefon komórkowy – powiedział jeden ze śledczych Wirtualnej Polsce. Do drugiego zdarzenia doszło 26 maja. Bartłomiej W. miał pobić bez powodu w okolicach lotniska w Gdańsku dwóch licealistów w wieku 16 i 17 lat. Jednemu wybił dwa zęby.

Według nieoficjalnych informacji, policja zabezpieczyła zakrwawioną koszulę w domu wnuka Lecha Wałęsy. Została przekazana do badań. Policja będzie sprawdzać, czy należała do jednego ze Szwedów, czy licealisty.

Bartłomiej W. został pod koniec tygodnia zatrzymany przez policję. 20-latek – jak podawała Wirtualna Polska – miał dopuścić się głośnego pobicia szwedzkich turystów, do którego doszło w Gdańsku 21 maja. Przypomnijmy, w październiku 2016 r. Bartłomiej W. i jego starszy brat Dominik W. mieli pobić Kingę P.

źródło: Wirtualna Polska
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...