"Kariera w dziennikarstwie?" Ziemiec opowie studentom, jak doszedł do zarobków 33,5 tys. zł miesięcznie

Krzysztof Ziemiec spotka się ze studentami dziennikarstwa KUL-u i wyjaśni jak zrobić karierę w zawodzie dziennikarza.
Krzysztof Ziemiec spotka się ze studentami dziennikarstwa KUL-u i wyjaśni jak zrobić karierę w zawodzie dziennikarza. Screen/Wiadomości TVP
Krzysztof Ziemiec będzie uczył studentów, jak zrobić karierę w dziennikarstwie. Spotkanie z prezenterem TVP zorganizował Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.


Internauci zastanawiają się, czy dziennikarz, który firmuje swoim nazwiskiem partyjną propagandę, jest odpowiednią osobą, by uczyć młodych ludzi, jak zrobić karierę w zawodzie dziennikarza. Czas studiów to jednak dla wielu czas ideałów. Młodzi są jak niezapisana kartka i chłoną wiedzę niczym gąbka, nie potrafią jeszcze oddzielić ziarna od plew. Więc można się zastanawiać, czy w przyszłości będą chcieli bezkrytycznie powielać model kariery właściwy dla Krzysztofa Ziemca. Jedno jest pewne, kwota 33,5 tys. zł miesięcznie, bo tyle zarabia prezenter TVP, może działać na wyobraźnię.

Nie ma "lepszej" osoby do tematu: Kariera w dziennikarstwie? Krzysztof Ziemiec, który w rocznicę 4 czerwca 1989 pokazał...

Opublikowany przez Paweł Nowacki 6 czerwca 2018
Krzysztof Ziemiec zasłynął jako jeden z najbardziej oddanych dobrej zmianie dziennikarzy TVP. Dziennikarz bardzo często firmuje treści zgodne z narracją Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnio burza wybuchła wokół materiału w "Wiadomościach", który został na pasku zatytułowany: "4 czerwca - "Symbol zdrady i zmowy elit". Ziemiec tłumaczył się potem, że "jego odcinkiem pracy" była zapowiedź.

Dla wielu osób było to zaskakujące, bo jeszcze pięć lat temu w tym samym dniu Ziemiec mówił coś zupełnie innego. – 4 czerwca Polacy pokazali, że ponad wszystko cenią sobie wolność – mówił.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE