"Dowcip tak 'śmieszny', że boki można zrywać". Żart Brzozowskiego to doskonałe podsumowanie opolskiego festiwalu

"Żart" na opolskim festiwalu podbija internet.
"Żart" na opolskim festiwalu podbija internet. Fot. screen z twitter.com/tvpiKorea
To nie jest udany festiwal w Opolu. Pustawa widownia, odgrzewani artyści i konkurs na mundialową piosenkę, który wywołał głównie zażenowanie. Jednak w mediach społecznościowych swoim życiem zaczyna żyć "żart" jednego z prowadzących. I cudzysłów jest tutaj w pełni uzasadniony.

Prowadzenie opolskiego festiwalu okazało się nie mniejsza klęską niż sam poziom artystyczny tego wydarzenia. Media społecznościowe zaczyna rozgrzewać "żart" Rafała Brzozowskiego, który wraz z Izabelą Krzan miał zabawiać publiczność przed sceną i przed telewizorami. Udało się... umiarkowanie.

– Wiesz jaka grupa zawodowa najczęściej stoi w korkach? Piłkarze – tak właśnie brzmiał dowcip Rafała Brzozowskiego, który miał być żartobliwym przerywnikiem w zapowiedzi kolejnego występu. Jak łatwo się domyślić, internet nie dał mu szans.
Niektórzy złośliwie zauważają, że poziom festiwalu dostosowany jest do poziomu telewizji. Albo kreowanego przez nią widza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.